Золотий фонд нації. Все буде Україна 2 том

Nlu16.jpg

Книга «Золотий фонд нації. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!» – про Україну воєнного часу, мета її – розповісти суспільству та вшанувати незламних, успішних українців, які сьогодні стоять на захисті України, а також тих, хто своїми добрими справами і конкретними людськими вчинками забезпечують життєдіяльність країни, добробут населення, допомагають ЗСУ та об’єднують націю. Це наші волонтери, меценати, благодійники, лікарі, політики, громадські діячі, працівники культури, підприємці, освітяни та всі, хто щодня кожен на своєму фронті робить все для перемоги.

Герої, котрі полягли за незалежність України, залишаться в нашій пам’яті нескореними борцями-переможцями, і цю світлу пам’ять ми передамо нащадкам! Складний досвід цієї війни зробив наших захисників Легендою! Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто віддав своє життя за Незалежність України. Їхні імена назавжди закарбувалися в героїчній історії нашої країни, зокрема, і в цьому виданні.

Українська конфедерація журналістів з перших годин рашистського вторгнення – на інформаційному фронті. Ми жодного дня не припиняли журналістської діяльності, бо Слово також є зброєю.

Книга розрахована на широке коло читачів.


Детальний зміст

  1. Герої – Захисники України
  2. Державні, політичні, громадські діячі УкраЇни та закордонного Українства
  3. Виднокола духовності: красне письменство України
  4. Науково - освітній потенціал
  5. Охорона здоров’я
  6. Економіка: виробництво, підприємництво, послуги
  7. Культура та мистецтво