Золотий фонд нації. Все буде Україна 2 том/Голомша Микола Ярославович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Голомша Микола Ярославович

Голомша Микола Ярославович

Відомий політичний, державний та громадський діяч. Державник, експерт, юрист, політик, патріот. Лідер політичної партії «Патріот». Народний Герой України. Заслужений юрист України. Державний радник юстиції 2-го класу. Почесний працівник прокуратури України. Професор права. Доктор філософії в галузі державного управління. Член Головної ради Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка. Номінант Національної Премії «ТОП-20 впливових особистостей столиці» (2021). Лауреат премії ім. Івана Огієнка. Нагороджений низкою орденів, медалей та почесних грамот. В арсеналі понад 100 державних, суспільних та церковних відзнак, в т.ч. – орден князя Ярослава Мудрого V ст., нагорода від Головнокомадувача ЗСУ В. Залужного «За сприяння війську».
Politychna partiya Patriot.jpg

«Вірою і правдою служити Богові, Україні
і рідному народові» – життєве кредо
М. Голомші і наріжний камінь думки
кожного українця.

«Єднаймось, не даймо найменшої тріщини серед влади і суспільства, об‘єднуймось навколо цінностей і постійно готуймось до відсічі ворогу – аж до переможного кінця! Є в нас питання до країн, що підтримують путіна. Незважаючи на підтекст такої підтримки, чи меркантильний, чи пропагандистський, треба виходити з вимог Статуту ООН, згідно з яким путін і його «шобла», вчинивши неспровоковане вторгнення в Україну, без оголошення війни напали на суверенну державу – скоїли світовий злочин з метою загарбання, анексії її територій. ПАРЄ Резолюцією визнала росію державою-терористом, а в Конгресі США у режимі очікування резолюція про визнання росії державою - спонсором тероризму.

Є великі питання хоча б до двох ключових гравців великих держав – Китаю і Тучеччини, які обирають «миротворчу» роль між росією і Україною. Питання: навіщо агітувати Україну до миру? Де ваша принципова позиція, яка має базуватись на законах, міжнародних угодах, визнанні суверенітету незалежної держави? Невже ви не сповідуєте Статуту ООН, невже ви не розумієте значення принципів права? Взагалі запитаю мовою образів. Чи можна умиротворювати обидвох – убивцю і жертву, не зупиняючи вбивства? До якого результату прийде умиротворення убивці і жертви? Такі лідери країн очевидно мали б віддавати собі звіт, що вони представляють не власну думку (та й вона мала б бути адекватною), а позицію держави на світовій арені. Хотілось би нагадати, що у Міжнародному кримінальному праві є також співучасть у світовому злочині, у політичному тлумаченні визнаються форми посібництва – потурання чи сприяння тероризму. Хотілось би закликати таких лідерів країн до сповідування позиції Верховенства права, яке базується на принципах соціальної справедливості і моралі.

Будьте відповідальними перед цілою Нацією, яка кожноденно потерпає від ракетних обстрілів з жертвами мирних територій, перед більш як 100 000 жерт-вами закатованих, вбитих, згвалтованих мирних людей в Україні, перед мільйонами біженців в різні кутки світу і мільйонами незаконно депортованими людьми, дітьми, примусово вивезеними на територію російської федерації!

Ми переконані у своїй перемозі, бо ми захищаємо не тільки себе, ми захищаємо право кожної суверенної країни на недоторканність території, право на життя. Але де ж виконання вимог міжнародного законодавства, де захист цивільного населення від агресора, який має бути забезпечено відповідно до міжнародних Конвенцій, Статуту ООН? Будьмо відповідальними перед історією! Хай з нами буде Бог, бо за нами правда!».

Микола Голомша