Золотий фонд нації. Все буде Україна 2 том/Проценко В’ячеслав

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до навігації Перейти до пошуку

ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова

Проценко В’ячеслав

Голова Правління
VAT «Merydian» im. S.P. Korolʹova.jpg

Вітаємо з ювілеєм

Цього року наш завод відзначає 70-річчя з дня заснування, адже його історія починає свій перебіг у далекому 1953. Задуманий як маленька частка велетенського оборонного комплексу СРСР, завод з честю виконував своє завдання, а його багатотисячний колектив став прикладом для інших підприємств галузі. Досягнувши неабияких трудових здобутків у 70-ті роки, завод був флагманом приладобудування в Європі.

У 1972 році за участь у космічних програмах Байконуру та видатні заслуги в галузі радіоприладобудування, дозиметрії і радіометрії колективу заводу присвоєне почесне звання видатного вченого С.П. Корольова.

Буремні 90-ті – перебудова, корпоратизація, приватизація – ще більше згуртували колектив, і завдяки високому корпоративному духу корольовців та трудовій завзятості вдалося зберегти й примножити виробничо-технічний потенціал підприємства, розробити нові види продукції, освоївши сучасні технології виробництва із впровадженням міжнародних стандартів якості.

Сьогодні ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова входить до складу Акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість» і є сучасним багатопрофільним заводом, орієнтованим на розробку та серійне виробництво безпілотної авіації, військової техніки, продукції подвійного призначення, електронних та вимірювальних приладів, виготовлення та постачання механічних деталей і комплектуючих. З 2014 року завод займається питаннями розвитку безпілотної авіації. За цей час фахівцями нашого Товариства розроблено й налагоджено виробництво лінійки БпАК різних класів та типів. Постійно проводяться роботи з пошуку нових технічних рішень, накопичено великий досвід щодо організації повного життєвого циклу інноваційних виробів у цій галузі. Крім того, останні 25 років підприємство виготовляє комплектуючі в галузі автопромисловості для іноземних замовників із країн ЄС та успішно працює з технічною документацією і кресленнями, виконаними відповідно до міжнародних стандартів, має налагоджену систему логістики та супроводження експортно-імпортних операцій.

Свій ювілей завод зустрічає гідно, примноживши надбання попередніх поколінь працівників та маючи наразі:

• науково-технічний центр з кваліфікованим персоналом (конструктори, інженери, технічні письменники), обізнаним щодо стандартів та процедур підготовки документації за українськими й міжнародними стандартами;

• найсучасніші виробничі потужності: дільниці для виготовлення композитних деталей, термопластавтомати, верстати лазерної різки, токарні та фрезерні станки ЧПУ, зокрема й 5-координатні, автоматизована лінія гальваніки, найсучасніша вимірювальна 3D-машина та ін.;

• акредитовану випробувальну лабораторію, де проводиться понад 50 видів випробувань на вплив кліматичних, механічних та інших факторів;

• кваліфікований інженерно-технічний та робітничий персонал з вільним володінням англійською та німецькою мовами.

Сьогодні на підприємстві працюють близько 500 фахівців. Науково-дослідний центр заводу представляють 30 конструкторів та 18 технологів, які вільно володіють усіма сучасними програмними продуктами проектування та інжинірингу. Підприємство тісно співпрацює з НАН України, НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського, іншими технічними закладами вищої освіти країни в частині підготовки фахівців, розробки та впровадження інноваційних продуктів тощо.

Обираючи в партнери ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова, Ви відчуєте всі переваги нашого багаторічного досвіду та сучасного підходу до роботи з клієнтами.

Пам’ятаємо минуле – крокуємо у майбутнє
та працюємо на Перемогу!