Головна сторінка

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо

Вітаємо в Українській конфедерацій журналістів, відкритій та вільній бібліотеці нашої літератури, яку Ви можете поповнювати.

Зараз статей: 7, сторінок: 1524

Новини

В Українській конфедерацій журналістів, скоро будуть Новини.

Вийшли з друку

Nlu16.jpg
Золотий фонд нації. Все буде Україна 2 том
Книга «Золотий фонд нації. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!» – про Україну воєнного часу, мета її – розповісти суспільству та вшанувати незламних, успішних українців, які сьогодні стоять на захисті України, а також тих, хто своїми добрими справами і конкретними людськими вчинками забезпечують життєдіяльність країни, добробут населення, допомагають ЗСУ та об’єднують націю. Це наші волонтери, меценати, благодійники, лікарі, політики, громадські діячі, працівники культури, підприємці, освітяни та всі, хто щодня кожен на своєму фронті робить все для перемоги.

Герої, котрі полягли за незалежність України, залишаться в нашій пам’яті нескореними борцями-переможцями, і цю світлу пам’ять ми передамо нащадкам! Складний досвід цієї війни зробив наших захисників Легендою! Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто віддав своє життя за Незалежність України. Їхні імена назавжди закарбувалися в героїчній історії нашої країни, зокрема, і в цьому виданні.

Українська конфедерація журналістів з перших годин рашистського вторгнення – на інформаційному фронті. Ми жодного дня не припиняли журналістської діяльності, бо Слово також є зброєю.

Книга розрахована на широке коло читачів.

Nlu7.jpg
Україна - нова епоха. Золотий фонд нації
Всеукраїнський проект, VI том енциклопедії «Україна - нова епоха. Золотий фонд нації» протягом шести років успішно крокує всією країною. Стало вже доброю традицією вшановувати людей, що своєю натхненною працею і досягненнями у різних царинах допомагають Україні ствердитися в світі і стати розвиненою європейською державою. Кожна сторінка цього унікального біографічного та історичного видання відкриває захоплюючий світ політичної, ділової, інтелектуальної, мистецької еліти нашої держави, світ фахівців, особистість і творчі злети яких позначені іскрою Божою. Видання знайомить читача з тими, хто розуміє, що життя – це не довгота, а глибина, і його високі миті даровані на добрі діла, бо святість нашого буття на землі тільки в головному питанні – не що я можу одержати, а що я можу віддати. Запрошуємо Вас розповісти зі сторінок видання про свої здобутки, звершення та плани на майбутнє.

Dnu2.jpg
Державні нагороди України. Кавалери та лауреати (том V, частина друга)
Довідково-енциклопедичне та біографічне видання "Державні нагороди України. Кавалери та лауреати" продовжує серію видань з нагородної справи, започатковану в 2005 році.

Метою створення книги є всебічне інформування громадськості про нагородну систему України, діяльність Президента України щодо нагородження державними нагородами, а також організація широкого висвітлення досягнень осіб, відзначених державними нагородами України, яких впевнено можна назвати Гордістю Нації.

На сторінках видання представлено систему державних нагород України: звання Герой України, ордени, медалі, відзнака «Іменна вогнепальна зброя», почесні звання України, Державні премії України, президентські відзнаки. Розміщено зображення та атрибути державних нагород згідно з їх описами в натуральному розмірі; статути і положення, які визначають підстави для нагородження, містять опис державної нагороди, встановлюють порядок нагородження, вручення, носіння державних нагород та інші правила.

Енциклопедія може бути корисною історикам, колекціонерам, політичним і громадським діячам та всім зацікавленим у дослідженнях нагородної справи України


Каталог