Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Хоменко Микола Олександрович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Стався до людей так, як би хотів, щоб вони ставилися до тебе

Хоменко
Микола
Олександрович

Депутат Броварської районної ради VI скликання.
Член регіональної ради підприємців при Київській обласній державній адміністрації. Голова Київського обласного осередку Української асоціації автомобільних перевізників.
Голова ради з питань автомобільних перевезень при Київській обласній державній адміністрації.
Почесний автотранспортник України.
Нагороджений нагрудним знаком Головної інспекції на автомобільному транспорті України «За безаварійну роботу», Знаком пошани І та ІІ ступенів Броварської районної ради, Почесними грамотами органів виконавчої влади

Микола Олександрович Хоменко народився 19 травня 1957 р. у м. Конотоп Сумської області. Після закінчення 9 класів Конотопської СШ № 2 у 1973 р. склав іспити на денне відділен­ня РЗАТТ (нині Київський транспортно-економічний технікум), який у 1977 р. закінчив з відзна­кою за спеціальністю «Експлуатація автотранспорту».

У 1977-1982 рр. навчався на автомобільному факультеті Київського автомобільно-­дорожнього інституту (нині Національний транспортний університет). Під час навчання у КАДІ очолював студентські будівельні загони, був обраний секретарем комсомольської організації автомобільного факультету.

З 1982 р. по 2005 р. працював у Броварському автотранспортному підприємстві № 13209, очолював різні посади: інженер виробничо-технічного відділу, начальник відділу експлуатації, заступник директора, головний інженер автогосподарства. Брав активну участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 1986-1987 рр.

З 1999 р. почав займатись власним бізнесом на ринку автомобільних перевезень.

У 2005-2008 рр. – директор ТОВ «Супутник».

У 2008-2011 рр. – директор ТОВ «ТК Супутник».

У березні 2006 р. на Конференції Спілки підприємців був обраний головою ради Спілки підприємців Броварщини.

Засiдання ради з питань автомобільних перевезень при КОДА


Допомога учасникам АТО Свято Перемоги


Грамоту Верховного Архієпископа Києво-Галицького Любомира Гузара вручає Глава УГКЦ Блаженнійший Святослав


Вшанування пам’яті жителiв села, закатованих фашистами
Бiженцi з АРК
Програма безкоштовного підвезення дітей до школи в дії

У 2010 р. Миколу Олександровича було обрано депутатом Броварської районної ради. З цього часу, за дорученням райради, він почав опікуватися проблемами громади села Княжичі, які добре знає і бере активну участь у їх вирішенні.

Завдяки сприянням Миколи Олександровича вирішено питання безкоштовного підвезення школярів Княжицької ЗОШ до місця навчання та додому. 100 % жителів села з обмеженими фізичними можливостями забезпечено інвалідними колясками.

Під постійною увагою депутата доля сімей учасників АТО, біженців з АРК та евакуйо­ваних зі сходу України. Їм надається матеріальна допомога.

Опікується Микола Олександрович долею багатодітних та малозабезпечених сімей, допомагає у вирішенні їх повсякденних життєвих проблем.

Значним є внесок М.О. Хоменка у розвиток підприємництва району.

Людина почувається впевнено, якщо поруч дружна родина. Разом із дружиною Ольгою Михайлівною (1957 р.н.) навчались у технікумі, після закінчення якого вона й по сьогоднішній день працює в ПАТ «Броварське АТП -13209»

Син Сергій (1978 р.н.) у 1997 р. з відзнакою закінчив Київсь­кий транспортно-економічний технікум, а у 2002 р. – Київський автомобіль­но-дорожній інститут. Працював інженером-механіком у Броварському АТП № 13209, ТОВ «Супутник», нині – підприємець-­автотранспортник.

Син Олександр (1982 р.н.) у 2004 р. закінчив Київський автомобільно-­дорожній інститут. Працював за спеціальністю в ТОВ «Супутник», ТОВ «ТК Супутник». Сьогодні – підприємець-автотранспор­тник.

Зустрiч у Княжицькiй ЗОШ у річницю аварії на ЧАЕС