Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Постоленко Людмила Миколаївна

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Комунальний заклад Київської обласної ради «Васильківський професійний ліцей»

Постоленко
Людмила
Миколаївна

Директор
КЗКОР «Васильківський професійний ліцей»

Комунальний заклад Київської обласної ради «Васильківський професійний ліцей» з 1997 р. забезпечує підготовку кваліфікованих робітників для різних галузей економіки Київського регіону: будівельної галузі, сфери обслуговування населення, легкої промисловості.

У 2012 р. заклад відзначив свій 50-ти річний ювілей, і впродовж усіх років існування завжди послідовно дотримувався високого призначення – допомагати дітям.

Першу сторінку в своїй історії та житті обездолених дітей-сиріт і дітей, позбавлених бать­­ківського піклування ліцей відкрив 29 грудня 1962 р., коли була створена Васильківська загально­освітня школа-інтернат.

Однак час показав, що дитину-сироту не можна направляти у доросле, самостійне життя без забезпечення достойною, конкурентоспроможною професією.

Як наслідок, розпорядженням Київської обласної державної адміністрації від 26.05.1997 р. № 270 «Про удосконалення мережі закладів освіти обласної комунальної власності» на базі школи-інтернату створено Васильківське професійно-технічне училище для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків.

Васильківське ПТУ було єдиним в Україні професійно-технічним навчальним закладом, створеним для забезпечення потреб дітей-сиріт та дітей з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, в отриманні повної загальної середньої освіти та робітничих професій: «Кухар. Офіціант», «Електрозварник ручного зварювання. Водій автотранспортних засобів (категорії «В, С»)», «Муляр. Штукатур. Лицювальний-плиточник», «Швачка».

В училищі навчаються діти з 25 районів Київської області, а також з інших областей України.

З 2009 р. заклад відкрив свої двері для всіх випускників загальноосвітніх шкіл, у зв’язку з реорганізацією Васильківського ПТУ для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків у Комунальний заклад Київської обласної ради «Васильківський професійний ліцей», рішенням Київської обласної ради від 23.07.2009 р. № 523-25-V.

Сьогодні це сучасний професійно-технічний навчальний заклад, який здійснює підготовку кваліфікованих робітників за найбільш затребуваними на ринку праці інтегрованими робітничими професіями: «Електрозварник ручного зварювання. Водій автотранс­портних засобів (категорії «В, С»)»; «Кухар. Офіціант»; «Швачка. Вишивальник»; «Швачка. Кравець». Матеріально-технічна база ліцею постійно оновлюється відповідно до сучасних вимог виробництва.

Випускники ліцею працюють на таких відомих підприємствах регіону, як ВАТ «Бориспільсільбуд», Київський завод комунального машинобудування «КОММАШ», мережа ресторанів «КОЗИРНА КАРТА», ВАТ швейна фабрика «ВОРОНІН», Філія «Васильків­райдоруправління» та інших.

З 2001 р. навчальний заклад очолює талановита, ініціативна, віддана своїй справі людина – спеціаліст вищої категорії, історик за фахом Людмила Миколаївна Постоленко. Людмила Миколаївна – колишня вихованка Васильківської школи-інтернату. Під її керів­ництвом заклад по праву набув статусу одного з найкращих закладів України та отримав почесні відзнаки та нагороди:

- «Флагман сучасної освіти України» за вагомий внесок у розвиток освіти і науки України;

- занесений в книгу «Кращі роботодавці Київщини», видавництва Київського обласного центру зайнятості за сприянням Київської обласної державної адміністрації;

- занесений у «Золотий фонд нації», видавництва Української конфедерації журналістів, Українського видавничого консорціум­у, 2012 р.

На базі ліцею проводяться широкомасштабні заходи, організовані Київською обласною державною адміністрацією, Київським обласним центром зайнятості.

Учнівська лінійка «Діти – воїнам АТО», 1 вересня 2014 р.
Колектив педагогів ліцею, 1 вересня 2014 р.