Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Ковальчук Олександр Петрович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

ТОВ «Науково-виробнича фірма «Покров»

Ковальчук
Олександр Петрович

Директор ТОВ НВФ «Покров»

Олександр Петрович Ковальчук народився на Чигиринщині, місцях козацької слави. Закінчив Черкаський державний технологічний університет з відзнакою. Працює у даній галузі більше 10 років, має ряд раціоналізаторських пропозицій і винаходи. У 2011 р. заснував фірму. О.П. Ковальчука завжди приваблюють нестандартні рішення задач у даній сфері. Колектив працює на вдосконалення якості продукції та збільшення видів послуг підприємства.

Науково-виробнича фірма «Покров» заснована для впровадження у будівництво передової технології вакуумного напилення сполук титану на дзеркальні листи нержавіючої сталі для покриття церковних куполів кольорами: «під позолоту», синій, зелений, «під мідь» та іншими по замовленню. Плівка нітриду титану є дуже стійкою, що робить термін служби покриття практично безстроковим.

Застосування цієї технології у будівництві, не тільки при зведенні і реконструкції церковних куполів, а і у громадських будівлях, покрівель та котеджів, надасть їм архітектурну вишуканість, красу і довготермінову експлуатаційну надійність покрівлі будівлі. На підприємстві для покрівель куполів використовується імпортний зеркальний лист марок AISI 430 (технічна), AISI 304 (харчова), відпрацьована технологія полірування та підготовки виробів перед нанесенням покриття, діє сувора система якості на всіх технологічних етапах виробництва. Вся продукція підприємства захищена від підробок голографічним стікером з логотипом підприємства. Були впроваджені комп'ютерні програми лазерного розкрою і порізки матеріалу. За роки встановлення підібрався молодий талановитий колектив професіоналів, готовий вирішувати нові поставлені пропозиції. Його очолює досвідчений керівник – Олексадр Петрович Ковальчук.

НВФ «Покров» виконує весь комплекс робіт по зведенню куполів від проекту, виготовлення конструкції куполів, обшивку його деревом, покрівля листом нержавіючої сталі, покритий нітридом титану, монтаж купола, здача його «під ключ». Для куполів було організовано виробництво накупольних хрестів по індивідуальним проектам, згідно церковних канонів, враховуючи побажання замовників, а також виготовлення інших прикрас для облаштування церков та інтер'єру приміщень. Продукція експортувалася у такі країни як Росія, Молдова, Придністровська Молдавська Республіка, Румунія, Білорусія, Латвія, Литва, Німеччина.

Колектив підприємства набув досвіду, виконавши ряд робіт на різних об'єктах серед яких можна відзначити Свято-Іллінський Храм у м. Славутич Київської області, Кафедральний Собор у м. Тернопіль, ведуться проектні роботи ще на кількох об'єктах по всій Україні.

Вся продукція підприємства відповідає технічним умовам ТУ У25.6-37651685-001.2012 «Покриття металеві іонно-плазмові» і підтверджено сертифікатом якості №UAI.012.0017193-14.

Підприємство запрошує до співпраці всіх зацікавлених у надійній і гарній покрівлі на своєму Божому храмі чи приватному будинку, й обіцяє докласти максимум зусиль, знань та досвіду для того, щоб якнайкраще виконати замовлення клієнтів.