Золотий фонд нації. Все буде Україна 2 том/Каглянчук Василь Іванович

Матеріал з Who is Wiki
Версія від 16:46, 10 листопада 2023, створена Maxim (обговорення | внесок) (Створена сторінка: <center> == Каглянчук Василь Іванович == </center> Файл:Kahlyanchuk Vasylʹ Ivanovych.jpg|200px|thumb|left|<center>Каглянчу...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Каглянчук Василь Іванович

Каглянчук Василь Іванович

Відомий український громадський та політичний діяч. Генеральний директор акціонерного товариства «Чернівецька пересувна механізована колона № 76». Заслужений будівельник України. Віце-­­президент Чернівецької обласної асоціації «Техноспорт». Представник Чернівецької міської організації роботодавців. Депутат Чернівецької міської ради 4-5 скликань та Чернівецької обласної ради 8 скликання.
Нагороджений медалями «Золотий фонд нації», «За працю і звитягу», «На славу Чернівців»; орденами Святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня, княгині Ольги ІІ ступеня, Святого Георгія Побідоносця, численними грамотами та подяками.
Chernivetsʹka PMK № 76.jpg

Чернівецька пересувна механізована колона № 76 – це компанія, яка успішно здійснює свою будівельну діяльність та є лідером на ринку Чернівців. Житлові комплекси компанії – це не просто будівлі, а сучасне, зручне та функціональне житло, що відповідає європейським стандартам якості та є досить привабливим з інвестиційної точки зору.

Збудована комерційна нерухомість – це ТЦ Майдан, ТЦ Сіті Парк, Літній театр, Пан Диван та ін. Сьогодні перед ПМК-76 відкриті перспективи для реалізації проектів ще більшої амбіційності та складності.

Основні принципи роботи компанії – надійність, якість, комплексний підхід в проектуванні. Колектив – це близько 500 висококласних фахівців різних професій, що дозволяють виконувати складні архітектурні будівельно-монтажні та оздоблювальні роботи в найкоротші терміни з високою якістю.

«Кожний із наших проектів масштабний і є взірцем комплексної забудови з власною концепцією. Поруч із будівництвом будинків ми вирішуємо і ряд інфраструктурних питань. Разом із житловими комплексами проходить формування всього нового – проводиться благоустрій вулиць, прокладаються нові комунікації, асфальтуються дороги, відкриваються школи та дитячі садочки, з’являється якісний простір для занять спортом».

(В. Каглянчук)

Ми спільно воюємо проти ворога, кожен на своєму фронті. Тримаючи тил, чернівчани неабияк підтримують наших військових. Депутат Чернівецької обласної ради Василь Каглянчук від перших днів війни активно долучився до надання допомоги для наших оборонців, а також для населення. Він регулярно організовує закупівлі та доставку будівельних матеріалів, обладнання, військової техніки, амуніції та іншого. Крім цього, Василь Каглянчук взаємодіє із Чернівецькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста. Спільно вони допомагають у наданні гуманітарної допомоги нужденним в області та постраж-далим на сході України. Зокрема, Василь Іванович надав для організації приміщення площею 2 тис. кв. м під реалізацію складів для гуманітарки.

Також він посприяв доправці 18 фур Червоного Хреста на схід нашої держави. Для потреб ЗСУ та територіальної оборони депутат доставив велику кількість техніки: крани, екскаватори, трейлери, бензовози, вантажівки та БТРи. Також закуплено та відправлено велику кількість будівельних матеріалів та військової амуніції. Так чернівчани тримають громадянський та волонтерський фронт і впевнено крокують разом до перемоги!