Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Грицевич Роман Євгенович

Матеріал з Who is Wiki
Версія від 21:10, 14 грудня 2015, створена Maxim (обговорення | внесок) (Створена сторінка: <center> == Грицевич Роман Євгенович == </center> Файл:nlu7187.jpg|200px|thumb|left|<center>Грицевич<br>Роман Євге...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Грицевич Роман Євгенович

Грицевич
Роман Євгенович

Громадський діяч.
Перше місце у рейтингу
ТОП-100 від «Media Star».
Депутат Львівської міської ради. Заступник голови комісії комунального майна та власності. Помічник Почесного Консула Республіки Австрія у Західній Україні. Голова правління громадського об’єднання «Незабутня Квітка». Завідувач сімейним відділенням Львівської міської клінічної лікарні. Заступник голови фотосалону «Світло й тінь» фотогалереї Василя Пилип’юка.

Нагороди:
Австрійський Чорний Хрест
на знак визнання і вдячності
за видатні досягнення
по догляду за воєнними похованнями
(ЗОЛОТИЙ ПОЧЕСНИЙ ЗНАК).
(Відень, жовтень 2010 р.),
Почесна грамота Міністерства охорони здоров’я, Почесна відзнака Львівської міської ради «Орден Лева», золота медаль Українського фонду культури «За високий професіоналізм».

Церковні відзнаки:
орден Святого апостола Андрія Первозванного І ступеня, ювілейний орден Рівноапостольного Великого князя Володимира, орден Святителя Миколая Чудотворця І ступеня, орден Святого рівноапостольного Великого князя Володимира
І ступеня, орден Архистратига Божого Михаїла ІІ ступеня
Під час аудієнції в Папи Римського
Зустріч з Президентом України Петром Порошенком
Відкриття меморіальної дошки дисидентам з Героєм України Юрієм Шухевичем
У колі друзів
На презентації програми «Золотий фонд нації»

Роман Євгенович Грицевич – громадський діяч, депутат Львівської міської ради кількох скликань. Впродовж свого багаторічного депутатства у Львівській міській раді Р.Є. Грицевич заслужив великий авторитет як серед виборців, так і серед колег-депутатів. Працюючи на користь львів’ян, він робить ставку на реалізацію соціально-куль­турних проектів, більшість з яких втілюється у Львові вперше. Депутат Роман Грицевич якраз із тієї когорти перспективних політиків, які насампе­ред дбають про рідне місто і працюють для вирішення його проблем, особливо соціальних. Підтримка соціальних проектів та активне гро­мадсько-суспільне життя допомогли завоювати щиру прихильність серед видатних діячів культури.

Незважаючи на щільний графік роботи та постійну зайнятість, Роман Євгенович продовжує одночасно працювати лікарем та бути продюсером різноманітних культурних й соціальних проек­тів. Свою увагу максимально зосереджує на меценатській справі. Вже кілька років поспіль він наполегливо займається початком проведення реконструкції театру ім. Марії Заньковецької. Завдяки Р.Є. Грицевичу одна з львівських вуличок носить назву відомої американської співачки українсько­го походження Квітки Цісик. Єдиний у світі музей Квітки Цісик знаходиться на цій вулиці, засновником і меценатом якого є Роман Євгенович.

У 2013-2014 рр. Р.Є. Грицевич виступив ме­ценатом встановлення меморіальних дошок акаде­міку УАН Віктору Кімаковичу та політв’яз­ням (М. Горинь, В. Чорновіл, І. Калинець та ін.). Він же був і співорганізатором зустрічі з Петром Порошенком у Національному універ­ситеті «Львівська політехніка» та у Будинку Вчених. Роман Євгенович був ініціатором створення та виготовлення на ЛДСКБ «Топаз» пам’ятних медалей, присвячених «Небесній Сотні». Сприяв безкош­товній консультації та лікуванню офіцерів у війсь­кових госпіталях Любліна і Варшави, за що одержав подяку та був нагороджений орденом Верховної Ради України. Також за значний особистий внесок у справу утвердження та зміцнення державної безпеки України, був нагороджений подякою та орденом Служби безпеки України. Спільно з діагнос­тичним центром «МеДІС» провів акцію «Краплина життя», яка дала можливість львів’янам і гостям міста безкоштовно визначити свою групу крові. Було створено базу даних для здачі крові пораненим у зоні АТО. Також був одним з меце­натів презентації фотоальбому В. Пилип’юка, присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка під назвою «Україна – земля Тараса». Був організа­тором творчого вечора, присвяченому 200-річчю від дня народження генія українського народу Т.Г. Шевченка на тему «До ескулапа на ралець», який відбувався у театрі ім. Марії Заньковецької.