Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Релігійна громада "Церква Христа"

Матеріал з Who is Wiki
Версія від 12:05, 22 жовтня 2015, створена Maxim (обговорення | внесок) (Створена сторінка: <center> == Релігійна громада «Церква Христа» == </center> Файл:nlu7111.jpg|200px|thumb|left|<center>Кравець Олек...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Релігійна громада «Церква Христа»

Кравець Олексій Сергійович
Кравець Тетяна Олександрівна

Президент Церкви Керівники Західного Регіону
Ковтонюк Юрій Іванович
Ковтонюк Олена Вікторівна

Священнослужителі – художники Керівники Центрального регіону
Медведєв
Тарас Володимирович
Медведєва Надія Петрівна

Священнослужителі Керівники Східного Регіону
Nlu7114.jpg

Релігійна громада «Церква Христа» була заснована в Україні у 1992 р., коли до Києва переїхали християни з різних країн зі спільною метою – побуду­вати громаду віруючих, яка буде в змозі донести Радісну Вість Ісуса Христа до кожного мешканця Києва, а згодом, і до всіх міст та селищ України.

Ми є частиною «Міжнародних Церков Христа», яка налічує понад 650 громад у 150 країнах світу. «Церква Христа» є зібранням послідовників Ісуса Христа, які праг­нуть відновити принципи учнівства, за якими жила рання церква, де більш досвід­чені та духовно зрілі віруючі опікують та навчають тих, хто тільки став на шлях віри, а також де всі члени церкви намагаються однаково піклуватись один про одного.
На території нашої Батьківщини Церкви Христа славлять Бога та служать людям в Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Донецьку, Запоріжжі, Вінниці, Кіровограді, Сумах, Броварах та Севастополі. Впродовж усіх цих років сім’я церков зростає у чисельності членів і відкриває церкви у сусідніх Молдові та Польщі.

«Церква Христа» – багатонаціональна та поєднує людей різних культур та соціальних прошарків. Бог рівноцінно любить та прощає кожну людину, яка вручила своє життя Йому: вчених та підлітків, бізнесменів та пенсіонерів, студентів та сімейних людей, – кожен має можливість почати життя з чистого аркуша. Ті брати і сестри, які у минулому страждали від алкогольної та хімічної залежностей, або пережили розлучення чи інші життєві трагедії, будують нове вільне життя, допомагаючи тим, хто ще на шляху до змін.

Біблія – це основа нашого життя і рушій наших вчинків. Ми хочемо виховати духовно здорове молоде покоління, вкладаючи в дітей любов до Бога та людей. Наші шлюби, наші сім’ї будуються на довірі, чистоті та взаємній пошані; у ро­боті віруючі люди – чесні і старанні. Учні Христа приділяють особливу увагу допомозі віруючим на різних етапах життя, і кожна група членів церкви – заміжні та незаміжні, підлітки та їхні батьки, студенти та школярі – отримують необхідну їм допомогу та біблійне вчення.

«Церква Христа» займає активну соціальну позицію і підтримує діяльність благодійного фонду «Надія по всьому світу». Волонтери з учнів Христа постійно беруть участь у благодійних заходах, піклуються за літніми людьми у будинках престарілих, дітьми в інтернатах та тими, що перебувають у нужді через різні життєві обставини.

Nlu7115.jpg
Nlu7116.jpg
Nlu7117.jpg
Nlu7118.jpg
Nlu7119.jpg
Nlu7120.jpg

Члени церкви неоднарозово були донорами, коли виникала нагальна потреба у крові онкохворим дітям у Центрі онкогематології та в інших медичних закладах.

Учні Христа в Україні живуть під гаслом: «Ми збираємось разом, щоб пізнавати Бога та зробити Його відомим іншим». І двері залу для зібрань та серця учнів Христа завжди відкриті для тих, хто шукає Бога або потребує допомоги.

Ми кожного дня дякуємо Богові за нашу прекрасну країну, віримо в її світле майбутнє і хочемо докласти максимум зусиль, щоб зробити її ще кращою та щасливішою.

Да благословить вас Бог!

У що ми віримо

Ми ретельно вивчали Писання, щоб знайти відповіді на життєво важливі теми, що стосуються відносин Бога з людиною. Ось підсумок переконань, до яких ми прийшли. Ми залишаємося відкритими до подальшого вивчення Біблії з цих та інших тем, оскільки наш головний пріоритет – це пізнавати Бога через Його Слово.

БОГ

Ми віримо, що є один Бог, і що Він – той Бог, який відкриває себе в Біблії (Повторення Закону 6: 4).

Ми віримо, що Ісус – Син Божий, Бог у плоті (2 Петра 1: 1, Римлян 9: 5, Іоанна 14: 9, Ісая 9: 6-7, Івана 1: 1, Іоанна 1: 14).

Ми віримо в спокутну й активну дію Божого Святого Духа (Римлян 8: 1-27).

ПОРЯТУНОК

Ми віримо, що Ісус помер на хресті для прощення гріхів цього світу (1 Коринтян 15: 1-8).

Ми віримо, що ми врятовані благодаттю Божою не по наших справах, і що ми створені, щоб робити добрі справи у Христі (Ефесян 2: 1-10).

Ми віримо, що Бог дав нам наступний план порятунку:

Увірувати в Ісуса (Галатів 3: 26-27, Марка 16: 15-16);

Покаятися (Луки 13: 3-5, Дії 2: 37-38);

Відвернутися повністю від усього злого в нашому житті (2 Коринтян 7: 10-11);

Розвернутися до Бога, померти для нашого минулого життя, присвя­тити своє життя Богові і Ісусові (Луки 14:33, Матвія 13: 44-46, Колосян 3: 3, 2 Коринтян 5: 14-17);

Хреститися для прощення гріхів і отримання Святого Духа (Дії 2: 37-38);

Повним зануренням у воду (Римлян 6: 1-5, Іоанна 3:23, Дії 8:38);

Порятунок відбувається в момент хрещення (Марка 16: 15-16, Дії 22:16, 1 Петра 3: 18-21);

Жити вірним життям, зростаючи у Христі, поки ми не вирушимо додому до Бога або поки не повернеться Христос (Івана 15: 1-8, Євреїв 10:36).

Ми віримо, що після отримання порятунку людина може втратити своє спасіння, шляхом усвідомленого тривалого гріха (Євреїв 10: 26-27, Євреїв 6: 4-6, 1 Коринтян 9: 27, Івана 15: 1-8, Римлян 11: 22).

ЦЕРКВА

Ми віримо, що кожен, хто стає християнином, згідно з планом Бога є частиною Церкви (Ефесян 4: 1-4, 1 Коринтян 12: 12-13).

Ми віримо, що мета церкви – прославити Бога в цьому світі:

Вшановуючи Бога святістю (Ефесян 5: 25-27, Євреїв: 12: 14);

Наводячи втрачені душі до Бога через Благовістя (Матвія 28: 18-20, Луки 19: 10);

Вкладаючи в глибокі відносини один з одним (1 Петра 1:22, 1 Коринтян 13: 1-10, Ефесян 4: 14-15);

Служачи бідним і нужденним як у церкві, так і поза нею (Галатів 2: 9-10, Матвія 23: 11).