Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Трухан Валерій Павлович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Версія для друку більше не підтримується і може мати помилки обробки. Будь ласка, оновіть свої закладки браузера, а також використовуйте натомість базову функцію друку у браузері.

Трухан Валерій Павлович

Трухан
Валерій Павлович

Громадський діяч.
Генеральний директор
ТОВ «Торговий дім «Ріелтер-Україна».
Голова правління
Всеукраїнської громадської організації
«Взаємодопомога»

Я народився і проживаю в Святошинському районі м. Києва. Тут жили мої батьки, тут живуть і працюють мої діти.

Освіта:

• У 1974 р. закінчив середню школу № 162 м. Києва з відзнакою;

• У 1980 р. закінчив Київський політехнічний інститут, за спеціальністю – інженер-механік;

• У 1996 р. – Міжнародний інститут бізнесу;

• У 2006 р. – Київський університет ім. Т. Шевченка, факультет «Практична психологія».

Трудова діяльність:

Мені 57 років. Я почав свою трудову діяльність з 18 років, все життя займав активну життєву позицію. Київський авіаційний завод «АВІАНТ» став для мене справжньою професій­ною школою. Успіх у виробничій сфері спонукав мене до професійного зростання в науковій сфері. Праця в СКТБ «Інституту механіки» Академії наук України дала мені змогу відкрити і реалізувати свій творчий потенціал. Омріяна творча і наукова діяльність була перервана економічними та політичними змінами в Україні. З 1990 р. я працював на різних керівних посадах у комерційних структурах, а 1994 р. заснував своє перше приватне під­приємство. Коло моєї діяльності охоплює різні сфери: виробничу, фінансову, юридичне забезпечення бізнесу, експертні послуги, інвестиційну діяльність. Працюючи з великими колективами, я отримав досвід щоденного спілкування з людь­ми, навчився слухати, розуміти та вирішувати їхні проблеми. Я впевнений, що свій потен­ціал необхідно спрямовувати на користь громаді, в якій живеш і працюєш.

Громадська діяльність:

Активна громадська позиція спонукала мене очолити у 2006 р. Громадську організа­цію «Взаємодопомога», яка надає адресну матеріальну, інформаційну та юридичну під­тримку громадянам України. Я маю багатий життєвий досвід, вищу освіту, матеріально забезпечений, маю велике бажання працювати на благо України, діяти активно, ефек­тивно, масштабно.

Ми – українці – творча, працьовита, цілеспрямована, чутлива нація. Нам не вистачає згуртованості та наполегливості. Ні – терпінню і очікуванням, настав час діяти.

Моя головна ціль – «Я – УКРАЇНЕЦЬ» – повинно лунати гордо!

Я вважаю за необхідне:

1. Відновити довіру народу до влади. Для цього потрібні наступні реформи:

• Створити Паспорт розвитку кожного мікрорайону із визначенням розвитку житлового будівництва, інфраструктури, соціальної сфери, зон відпочинку із залученням до його створення мешканців кожної територіальної громади;

• Відповідальність представників влади всіх рівнів за несумлінне виконання своїх обов’язків повинна бути на рівні відповідальності за зраду інтересам держави;

• Обов’язкове тестування чиновників за допомогою «детектора брехні» на предмет їхнього бажання чесного служіння народу України;

• Прийняти новий закон, який буде захищати честь і гідність громадян «Про відшкодування моральної шкоди» потерпілим від свавілля, безчинства та бездіяльності представників влади всіх рівнів;

• Виборці повинні мати право на відкликання свого депутата, якщо він не виконує сумлінно своїх зобов’язань і повноважень;

• Започаткувати щоквартальні громадські слухання звітів керівників місцевих адміністрацій, керівників правоохоронних органів, голів місцевих суддів, керівників місцевих комунальних служб, а також щорічно оприлюднювати декларації про їхні доходи.

2. Реформувати банківську систему. Я вважаю, що економічне процвітання України можливе при умові кредитування сільського госпо­дарства та промисловості на рівні – 10 % річних, а кредитування малого бізнесу і торгівлі на рівні до 15 % річних.

3. Негайно реформувати наші Збройні сили до рівня Європейських стандартів, скасувати позаблоковий статус нашої країни, прийняти програму «Громадянська самооборона», метою якої є залучення населення до воєнно-патріотичної підготовки в мирний час.

4. Ввести кардинальні зміни в галузі науки і освіти з урахуванням досвіду розвинутих держав. Я вважаю, що другу «Силіконову долину» у світі можна створити тільки в Україні, враховуючи інтелектуальний потенціал її народу.

5. Залучити іноземних фахівців вищої кваліфікації до розвитку нашої держави у сфері освіти, медицини, науки, сільського господарства і в розвитку місцевого самоврядування.

6. Відкрити у всіх медичних закладах кабінети психологічної допомоги та діагностики. Вже очевидно, що від психологічного стану люди­ни, від її впевненості та настрою на 50 % залежить її одужання. В умовах дефіциту фінансування – це маловитратний і ефективний захід.

З повагою до кожного Святошинця, до кожного Киянина, до Українського народу!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Моя мета – збудувати державу Україну, яка омріяна Вами, де панує добробут, довіра і радість життя. Це можливо, якщо ми згуртуємось, будемо стійкими і непримиримими до безладу, брехні і свавілля.


Моральна влада
або чи можна створити в Україні патріотичне суспільство?


«Золоте правило моралі»: «Чини щодо інших так, як би ти хотів, аби вони чинили щодо тебе!». Той, хто порушує це правило, є джерелом небезпеки для людського суспільства. Яскравий приклад «нечесної моралі» (гри) – екс-президент України Янукович – народ в кінці кінців вчинив з ним так, як він того заслужив.

Незавидна доля спіткала і другого, і третього Президентів України. Народ викреслив з пам’яті цих правителів, хоча у всьому, що від­бувається зараз в Україні – війна на Донбасі, анексія Криму, тотальна корупція, нечесність, бездушність – результат і їх правління , а це забути неможливо, тому що кожного дня суспільство потерпає від вседозволеності, відсутності моралі, чесності. В Україні існує вели­чезна соціальна драма – нечесні люди заможніші, ніж чесні. Наші співвітчизники вважають чесним походження первісного капіталу тільки у 3 % нинішніх багатих людей, тому що їхні капітали зароблені чесно, завдяки таланту, титанічній праці, цілеспрямованості та новаторсь­кому мисленню. А інші 97 %, наші громадяни вважають, стали багатими і заможними лише нечесним шляхом. Яка ж мораль може бути в суспільстві з такими поняттями? Як вилікувати суспільство, як використати свій творчий потенціал для прогресивного розвитку? Особливу небезпечність для суспільства створюють нечесні люди, яких ми чи самі наділили шляхом виборів, владними повноваженнями. Чим більше ці повноваження – тим більше від них небезпеки.

Суспільство не поєднується, не згуртовується географічно, лише границями нашої держави – суспільство згуртовується загальною ідеєю, певною мораллю, чесністю, гідністю, справедливістю і нетерпимістю до насильства, корупції, зради. «Кожен народ має той уряд, якого він заслуговує», – із цього закону, відкритого ще Гегелем, випливає наслідок, що коли в Україні почне домінувати моральність над аморальністю, тоді неодмінно з’явиться моральна державна влада на всіх її гілках, здатна знищити культ вседозволеності та безкарності у країні і забезпечити соціальний прогрес вище рівня європейського.

Унікальність нашої нації в тому, що ми у світі найбільш обдаровані, ініціативні, творчі, працездатні, але й маємо суттєві недоліки у нашому характері – вразливість, недостатність зосередженості, а головне – нам не вистачає твердої волі – прийняти рішення і виконати його будь за що. Я сподіваюсь на тверду моральну волю нашого народу, на тверду моральну волю Президента, яку він впевнено декларує. Я вірю, що в Україні з’явиться чесне, моральне суспільство, яке збудує унікальну по своїм можливостям державу, назва якої – Україна.

© В.П. Трухан

Nlu7169.jpg Nlu7170.jpg Nlu7171.jpg
Nlu7172.jpg Nlu7173.jpg Nlu7174.jpg