Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Передерій Микола Федорович

Версія від 16:07, 20 липня 2016, створена Maxim (обговорення | внесок) (Створена сторінка: <center> == ТОВ «Науково-виробнича фірма «Покров» == </center> Файл:nlu7557.jpg|200px|thumb|left|<center>Передері...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)

ТОВ «Науково-виробнича фірма «Покров»

У 1977 р. закінчив факультет «Промислове та цивільне будівництво» Полтавського інженерно-будівельного інституту. Трудову діяльність розпочав у Росії в Тресті «Череповецьхімбуд». Обіймав посади виконроба БУ «Азотхімбуд», головного інженера БУ «Хімбуд-1», начальника управління «Хімбуд-3». У 1982 р. повернувся до Полтави, де працював головним інженером БМУ «Полтаважитлобуд».

Передерій
Микола Федорович

Директор підприємства ПП «ФУНДАМЕНТСПЕЦБУД».

Член-кореспондент Академії будівництва України (з 1999 р.).
Член Українського товариства механіки ґрунтів, геотехніки і фундаментобудування з моменту створення

У 1990 р. заснував ПП «Фундаментспецбуд».

Підприємство спеціалізується на будівництві надійних фундаментів з паль у звичайних і складних інженерно-геологічних умовах. Виконує комплекс робіт, починаючи з геологічних вишукувань, підбору оптимального фундаменту для будови, враховуючи геологічні умови, навантаження, конструкцію і місцерозташування будівлі. Виконує за умовами ДСТУ випробування ґрунтів палями. Проектує фундаменти і перепроектовує «неефективні» на «ефективні». Розробляє перспективні технології будівництва тільки надійних фундаментів, методи і обладнання для їх реалізації. Обстежує проблемні основи і фундаменти. Виконує їх відновлення та посилення.

Підприємство має дослідно-виробничу базу, розробляє, виготовляє та модернізує спеціалізоване обладнання. Колектив підприєм­ства залучається до розробок нових перспективних технологій фундаментобудування, захищає патенти, співпрацює з виробничими та науково-дослідними організаціями, серед яких: Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій (ДП НДІБК), Полтавський технічний університет, Цивільний Університет м. Бермінгем і фірма Foundation Piling Ltd (Великобританія).

Індивідуальні рішення із залученням найсучасніших методів у поєднанні з практичним досвідом, використання технологій виключно перевірених, надійних і таких, що мають постійний контроль на всіх етапах виконання робіт, дозволили підприємству стати лідером галузі і будувати понад 900 проектів, серед яких: влаштування фундаментів Криворізького металургійного комбінату, будівель НБУ, заводу з виробництва біоетанолу, нафтоперекачувальних станцій, кондитерських і тютюнових фабрик, пивоварних заводів, зерносховищ, автосалонів, закладів охорони здоров’я, спортивно-оздоровчих комплексів і манежів Олімпійського резерву, Палаців дозвілля, Торгових будинків, молодіжні, комерційні і житлові квартали, у т.ч. висотою понад 100 м. Нещодавно підприємство будувало фундаменти «Торгово-експозиційного центру в Харкові поряд з Центральним автовокзалом, який переміг у номінації «Кращий торговий комплекс» на VIII Українському конкурсі архітекторів і проектувальників «Творчість+Якість».

Команда досвідчених фахівців виконує комплекс робіт із вдавлювання паль, заглиблення труб і формування в ґрунті мікропаль пневмопробійниками, влаштування набивних і буронабивних паль, фундаментів у пробитих свердловинах ФПС (витрамбованих котлованах), посилення фундаментів, підвищення несучої здатності паль.

Завдяки наполегливій праці і послідовному розвитку підприємство спільно з дослідним заводом Китаю нещодавно розробили і виготовили найефективнішу машину для вдавлювання і формування паль ZYC240FSB з поліпшеними можливостями, пристосовану до особливостей України. Машина поєднала в собі досягнення і досвід у сфері машинобудування і будівництва обох континентів.