Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Наталія Володіна-Панченко

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Наталія Володіна-Панченко

Наталія Володіна-Панченко

Заслужений працівник культури України.
Художник-графік.
Член Національної спілки художників України.
Екральний психоаналітик Член ГО «Арт-терапевтична асоціація».
Член-кореспондент Міжнародної академії біоенерготехнологій.
Викладач факультету образотворчого мистецтва Київської дитячої Академії мистецтв

У дитинстві я мріяла стати актрисою, співачкою, журналістом і художницею; мати багато друзів і багато дітей (коли стану дорослою); літати на літаку подібно до мого загиблого батька, військового льотчика-випробувача; мандрувати по світу і побувати в Артеку.

Всі мої дитячі мрії здійснились ! Я стала художником-графіком, проілюструвала та оформила багато книжок, перетворюючись на героїв і героїнь різних часів і народів; створювала костюми та декорації для театральних вистав, і сама грала на сцені. Мандрувала з етюдником через плече пішки, на потязі і літаком з півдня на північ і з сходу на захід, і в багатьох країнах світу зберігаються мої картини. Я стала вчителем, і, навчаючи малюванню та художній творчості моїх маленьких учнів (малювати на будь чому і чим завгодно!), вигадую для них казки. З моїми «Уроками різнокольо­рового чарівництва» – захоплюючими мандрівками по Країні Фантазії і Уяви можна познайомитись на сторінках журналів для дітей «Джміль» (Україна) і «Детское творчество» (Росія). З вигаданими мною уроками комп’ютерної творчості – на сторінках газет і журналів Білорусії та України («Наставницька газета», «Палітра педагога», «Дошкільне виховання», «Комп’ютер в сім’ї і школі», «Мистецтво і освіта»). А в травні 2000 р. я стала однією з переможниць конкурсу шкільних вчителів в Артеку! Наразі, завдяки Інтернету, друзі в мене є по всьому світу!

Ставши дорослою, я зрозуміла головне: всі ми приходимо у цей світ, щоб стати щасливими і дарувати якомога більше радощів і щастя всім, хто поруч з нами. А що є щастя? Це Любов, Творчість, Здоров’я, Мир… Діти на Землі повинні бути Жаданими, Улюбленими, Здоровими, Щасливими!

Від нас, дорослих, багато в чому залежить щасливе життя дітей. І, якщо весь світ не такий досконалий, як ми того прагнемо, то може це тому, що у своєму дитинстві не всі дорослі були щасливими?.. Їх ніхто не навчив цьому, та чи можна взагалі навчити дитину БУТИ ЩАСЛИВОЮ? Гадаю, багато відповідей зберігає в собі таємний і неповторний внутрішній світ кожної людини. І дуже корисно тим, хто хоче зрозуміти, що ж саме йому потрібно для щастя і що заважає йому стати насправді щасливою людиною, відправитись у мандрівку світом своєї душі. Це світ відчуттів, емоцій, передчуття, думок, фантазій, мрій… Дослідити його і навчитися позитивно відчувати, слухати, бачити свій внутрішній Космос, зробити його кращим, досконаліши­м, ніж світ ззовні. Тоді і навкруги все зміниться на краще. Неодмінно!

© Н. Володіна-Панченко


Молитва
Я – жінка. Про людяність свою забуде
Молитва моя – про мир! І кулі посилати стане
Благаю, схаменіться, люди! Як «братній» свій привіт.
Якщо брат брата убивати буде, Загубимо ми й наші душі,
І весь світ…