Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Лисенко Ігор Юрійович

Матеріал з Who is Wiki
Версія від 13:27, 25 липня 2016, створена Maxim (обговореннявнесок) (Створена сторінка: <center> == ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ» ТОВ «ІНФОКС» (м. Одеса) == </center> Файл:nlu7599.jpg|200px|thumb|left|<center...)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ» ТОВ «ІНФОКС» (м. Одеса)

Лисенко
Ігор Юрійович

Директор філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс».
Нагороджений Подякою Прем'єр-міністра України, орденом Данила Галицького та Почесною грамотою Міністерства юстиції України, Почесними грамотами Одеської облдержадміністрації та Одеської обласної ради

Ігор Юрійович Лисенко народився 17 червня 1964 р. у м. Одеса.

Має вищу освіту. У 1986 р. закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут, за фахом – інженер-будівельник. З 2005 р. обіймав посади в органах державної влади. Посаду директора філії «Інфоксводоканал» займає з березня 2014 р.

Філія «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс» – підприємство, що забезпечує водопостачання та водовідведення міста Одеси та прилеглих населених пунктів Одеської області.

«Інфоксводоканал» очищає воду річки Дністер і подає її на відстань в 40 км, збирає і очищає стічні води. При цьому використовує інфраструктуру, що включає станцію очищення води, насосні станції, мережу подачі та розподілу питної води, каналізаційні колектори та насосні станції, станції біологічної очистки.

Сьогодні підприємство забезпечує водопостачання центрального регіону області, до складу якого входять міста: Одеса, Іллічівськ, Южний, Овідіополь, населені пункти Біляївського, Овідіопольського, Комінтернівського районів області в радіусі близько 100 км. Компанія має в своєму розпорядженні сім водоводів. Перший з них був прокладений у 1873 р. Будівництво останнього зупинилося в 1989 р. і поновилося в 2003 р.

З 2004 р. вода споживачам подається цілодобово. Подача води у міську водопровідну мережу здійснюється сімома міськими насосними станціями. Загальна протяжність водо­водів і водопровідних мереж становить 1661,1 км, довжина каналізаційної мережі – 680,2 км.

Очищення стічних вод проводиться на двох каналізаційних очисних спорудах: «Південна» і «Північна».

Контроль якості водопровідної води здійснює центральна хіміко-бактеріологічна лабораторія філії «Інфоксводоканал». Дослідження проводяться за 60 показниками. Безпека питної води в мікробіологічному відношенні визначається показниками, які з достатньо високою вірогідністю характеризують відсутність у ній небезпечних для здоров'я людей біологічних включень. Дослідження хімічного складу питної води дозволяють визначати безпеку води по токсичним, канцерогенним і мутагенним речовинам органічної та неорганічної природи.

Лабораторія обладнена сучасними приладами вітчизняних та зарубіжних виробників (фірма Shimadzu): фотометрами, ІЧ- та УФ-спектрофотометрами, атомно-абсорбційної спектрофотометрії, аналізатором вуглецю, газовими та рідинними хроматографами.

У квітні 2008 р. після реконструкції розпочала свою роботу мікробіологічна лабораторія філії «Інфоксводоканал».

На підприємстві працюють понад три тисячі робітників.

З приходом у філію «Інфоксводоканал» Лисенка Ігора Юрійовича, на під­приємстві почалося активне впровадження сучасних сервісів у сфері обслу­говування споживачів. Зокрема, спеціально для зручності абонентів «Інфоксводоканал» запровадив оновлений Інтернет-ресурс підприємства www.infoxvod.com.ua. Відтепер, кожен абонент «Інфоксводоканалу» має можливість у своєму особистому кабінеті на сайті підприємства ознайо­митись з історією оплат і нарахувань, перевірити наявність заборгованості, передати показання водомірів, роздрукувати рахунки для оплати і здійснити оплату послуг водоспоживання за допомогою платіжної картки будь-якого українського банку.

Наразі послугами особистого кабінету щодня користуються понад 1000 одеситів, адже це зручно, оперативно і надійно.

Ще одним нововведенням є сервіс смс-повідомлень, які розсилаються абонентам з інформацією про суми нарахувань, наявність заборгованості та цікаві новини водоканалу.

До того ж, з метою підвищення якості обслуговування споживачів у філії «Інфоксводоканал» у 2014 р. розпочав роботу телефонний інформаційний центр за єдиним номером 705-55-05, який надає можливість отримати консуль­тації з будь-яких питань водокористування по м. Одеса. Окрім цього, одесити мають можливість отримати відповіді на свої питання, надати зауважен­ня та пропозиції через Скайп-консультації та соціальні мережі.

Сучасні інтерактивні сервіси користуються чималою популярністю серед споживачів, адже надають змогу отримати комплекс послуг, не виходячи з дому, та зекономити свій вільний час.