Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Карплюк Володимир Андрійович

Матеріал з Who is Wiki
Версія від 16:20, 28 грудня 2015, створена Maxim (обговорення | внесок) (Створена сторінка: <center> == Карплюк Володимир Андрійович == </center> Файл:nlu7221.jpg|200px|thumb|left|<center>Карплюк<br>Володим...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Карплюк Володимир Андрійович

Карплюк
Володимир
Андрійович

Міський голова міста Ірпінь Київської області
Лідер політичної партії
«Нові обличчя»

Володимир Карплюк – яскравий представник молодого українства. Практичний науковець, підприємець, громадський діяч і перспективний політик, що розуміється на тактиці і стратегії державного будівництва. Добре знаний у Приірпінні як менеджер, що започатковує і доводить до логічного кінця суспільно значимі проекти. Його діяльність спрямована передусім на поліпшення соціальних умов життя територіальної громади.

Володимир Андрійович Карплюк народився 2 серпня 1981 р. у смт Стрижавка Вінницької області.

У 2003 р. закінчив Національну академію державної податкової служби України (НАДПСУ) за спеціальностями «Правознавство» та «Економіка підприємства». Під час навчання активно займався громадською діяльністю. У 2001 р. був заступником голови Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодь за податкові реформи». Цього ж року став одним з ініціаторів створення у НАДПСУ студентського парламенту, був обраний його головою (2001-2003 рр.). Із 2003 р. навчався в аспірантурі Національної академії державної податкової служби України. Підготував наукову роботу на тему «Іпотека в Україні». Також у 2003-2005 рр. працював викладачем кафедри податкової політики та оподаткування НАДПСУ.

Із 2005 р. В.А. Карплюк розпочав політичну діяльність: спочатку як керівник Управління розвитку молодіжної політики політичної партії «Третя сила», потім як помічник народного депутата України (2005-2006 рр.). У 2005-2009 рр. був членом Молодіжної ради при Київській обласній державній адміністрації, членом Громадської ради міста Ірпеня та головою Ради молодіжних громадських організацій міста Буча. У 2010-2011 рр. обіймав посаду заступника міського голови з економічних питань міста Буча. Тоді ж (2010 р.) ініціював створення Всеукраїнської громадської організації «Нові обличчя». У 2012 р. заснував політичну партію «Нові обличчя». Зусиллями громадської організації «Нові обличчя» у Приірпінні започатковано ефективні програми підтримки соціально незахищених верств населення: «Альтернативна комунальна служба», клуб для пенсіонерів «Друга молодість», транспортна програма, освітні, мистецькі та спортивні проекти.

Оновлений міський парк культури та відпочинку імені В. Правика
Новий сквер художника В. Сидорука
На відкритті оновленого парку імені В. Правика
«Пташиний готель» у сквері імені В. Сидорука
Майданчик ігрової терапії біля дитячої поліклініки
Ірпінська дитяча поліклініка

У 2007-2010 рр. Володимир Андрійович започаткував власний бізнес. Створив мережу успішних рекламних агенцій та компаній з управління нерухомістю у Приірпінні.

У жовтні 2014 р. на позачергових місцевих виборах Володимир Карплюк балотувався на посаду міського голови Ірпеня. Переміг на виборах, отримавши 31% голосів. Уже за перші 100 днів роботи на посаді мера Ірпеня запровадив в місті кардинальні зміни. Пріоритетами модернізації міста визначено медицину, освіту та благоустрій. На початку 2015 р. прийнято довгоочікуваний Статут територіальної громади міста Ірпінь.

У січні 2015 р. у місті відкрито нову дитячу поліклініку, оснащену за передовими світовими стандартами та визнану однією з найкращих в Україні. За ініціативи В.А. Карплюка розроблено концепцію реформування медичної галузі в регіоні. До роботи залучені експерти з числа фахівців Міністерства охорони здоров’я України, Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації та територіальної громади Ірпеня.

Започатковано програму Громадського здоров’я (профілактика найбільш поширених хвороб, робота пересувного медкабінету), розпочато впровадження інформаційного медичного комплексу систем для управління закладами охорони здоров’я.

За головування Володимира Карплюка у всіх навчальних закладах міста Ірпеня та регіону впроваджено термоізоляційні та енергозберігаючі технології. Задля подальшої оптимізації енерговитрат розпочато співпрацю з Північною екологічною фінансовою корпорацією («НЕФКО»). Засновано будівництво двох нових дитячих садків у місті. Розпочато розробку освітньої політики Ірпеня за методикою міжнародної корпорації «Intel», яка передбачає широке впровадження інформаційних технологій у навчальний процес. У місті створено клуб дитячої творчості з елементами соціалізації дітей-інвалідів.

У рамках розвитку благоустрою міста відведено в постійне користування 10 земельних ділянок для облаштування зелених меморіальних зон та зон відпочинку. Закладено два нові сквери та розпочато створення центрального міського парку.

Окрім того здійснено низку інфраструктурних змін: встановлено світлофорні об'єкти, зупинки автотранспорту, бювет для водопостачання, тумби для безкоштовних оголошень тощо.

Не зважаючи на труднощі та перепони, вже на найближчий час Володимир Карплюк ставить нові амбітні завдання із розбудови Ірпеня та перетворення його у сучасне комфортне європейське місто. Серед основних планів є впровадження програми безпеки і громадського правопорядку, ремонт основних міських доріг, відкриття чотирьох амбулаторій сімейної медицини, будівництво водоочисної станції, відкриття нових позашкільних установ, закладів культури і спорту.

Відкриття ірпінської дитячої поліклініки