Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Володимир Гудов

Володимир Гудов

Автор книги «731 спецбатальон» (надрукована російською та англій­сь­кою мовами). Нагороджений орденом Української православної церкви «Хрещення Київської Русі» (2013 р.), дипломами учасника Міжнародної програми «Мис­тецький Олімп», Всеукраїнських проектів «Золотий фонд нації», «Обличчя України. Імена. Портрети. Долі». Зараз працює над карти­нами мальовничої України, зокрема, краєвидами Полтавщини, Львів­щини, Сумщини. Намагається відтворити на полотнах краєвиди всіх областей нашої чарівної України. Картини знаходяться в Україні, Німеччині, Польщі, США, Канаді, Єгипті, Росії.

Володимир Гудов

Художник-живописець.
Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних художніх виставок.
Громадський діяч.
Посол Миру.
Доктор філософії у галузі міжнародних відносин.
Член Національної спілки журналістів України.
Член Товариства дружби «Україна-Болгарія».
Член Центральної Ради.
Голова комітету по роботі з військовослужбовцями Всеукраїнської спілки ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86».
Спеціальний кореспондент газети «Пост Чорнобиль».
Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1986 р.
Кореспондент газети «Екологія та соціальний захист».
Підполковник запасу

Володимиру Анатолійовичу Гудову є чим звітувати людям. Народився він у с. Мачулищі на Сумщині. Після навчання у Рильському радгосп-технікумі, де юнак здобув професію техніка-­механіка сільського господарства, був призваний на військову службу. Вишкіл пройшов у Групі Радянських військ у Німеччині. Після армії повернувся до навчання. Склав іспити в Українській ордена трудового Червоного Прапора сільськогосподарській академії.

Весну 1986 р. Володимир Гудов зустрів на посаді головного інженера колгоспу «Жовтень» у с. Яхни Фастівського району Київської області. Вже на початку літа В. Гудов отримав виклик у військкомат і одержав призначення до в/ч 32207. Це був, згодом прослав­лений, окремий батальйон спеціального захисту № 731, на який покладалася відповідальна та особли­во небез­печна робота зі збирання радіоактивного бруду в приміщеннях 3 і 4 блоків Чорнобильсь­кої атомної станції і дезактивація приміщень самої станції.

З Чорнобильської атомної війни Володимир Гудов повернувся переможцем з почесними нагородами. Почались трудові будні: праця на посаді заступ­ника директора Бортницького дослідно-механічного заводу, згодом головного спеціаліста Управління Міністерства промисловості України. Володимир Анатолійович не мав відповідних мистецьких навичок. Самотужки пройшов початковий курс художньої майстерності. Постійно вчився на кращих зразках. Впродовж останніх років він малює чудові картини, які здобули значний попит серед прихильників, став справжнім майстром. Його картини, а їх написано вже чимало, вражають щирістю, чистими кольорами, оригінальним авторським баченням.

Ю.І. Сєдих