Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Баранова Світлана Миколаївна

Матеріал з Who is Wiki
Версія від 17:07, 8 листопада 2021, створена Maxim (обговорення | внесок) (Створена сторінка: <center> == Баранова Світлана Миколаївна == </center> Файл:Baranova Svitlana Mykolayivna.jpg|200px|thumb|left|<center>Баран...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Баранова Світлана Миколаївна

Баранова Світлана Миколаївна

Громадський діяч.
Поетеса.
Член Міжнародного благодійного фонду «Планета без наркотиків»

Світлана Миколаївна Баранова народилася у м. Гагра (Абхазія). Мати родом з України (с. Копачів, Обухівський район). Батько – кубанський козак з Краснодарсь­кого краю. Після закінчення середньої школи переїхала до України. Працювала в Головному управлінні з охорони державних таємниць у друкуванні, Київському обкомі комсо­молу. Вищу освіту здобула у Київському державному педагогічному інсти­туті ім. О.М. Горького (нині – Національний педагогічний університет ім. М.П. Драго­манова). Працювала вчителем географії, методистом, а в 1995 р. перейшла працювати на державну службу в Державну комісію з цінних паперів та фондового ринку (відділ підготовки фахівців фондового ринку). Виховала двох дітей – сина та доньку. Світлана Миколаївна має багато захоплень та уподобань: вишивка хрестиком, флорис­тика, квілінг, вироби із соломки. У душі вона лірик – захоплюється поезією, пише вірші та пісні.

У конкурсі на кращу вишивку, який проводився під патронатом Міністерства культури України у квітні 2011 р., зайняла перше місце. Цей конкурс став справжнім святом для рукодільниць, які мали змогу завітати до міжнародного виставкового центру «КиївЕкспоПлаза», де компанія «МЕДВІН» проводила виставку «Великодній тиждень. Рукоділля та хобі». Ця подія зібрала більше 120 учасників, серед яких – понад 60 майст­рів, які не лише продемонстрували свої роботи, а й охоче поділилися секретами майстерності з усіма бажаючими у рамках безкоштовних майстер-­класів. Відвідувачі виставки мали змогу набути досвіду у вишиванні, виготовленні писанок, трипільської кераміки, ляльок-мотанок, витинанок, дерев’яних скульптур, картин на бересті, декоративному розписі, різьбі по дереву, плетенні із соломи та лози, флористиці та в багатьох інших напрямках рукоділля, що стають все популярнішими в Україні. Світлана Баранова тоді стала лауреатом першої премії. А у 2013 р. отримала подяку від Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» за участь у ІV міському кон­курсі творчих робіт родин м. Києва «Україна – держава моя» (за збере­ження народних традицій та високу майстерність).

С.М. Баранова також допомагає багатодітним сім’ям та хворим дітям. Займає активну громадську позицію – є членом Міжнародного благодійного фонду «Планета без наркотиків».

З творчого доробку Світлани Баранової

Я живу i и это чудо,
Я пою и всех люблю.
Если я пришла оттуда,
Значит – я в «некуда» не уйду.

Ходить и знать,
Видеть и не молчать.
Если пришла оттуда,
Надо об этом людям сказать.

Может они себя поймут
И в «некуда» не уйдут.
Мысли свои в кулак соберут
И от беды себя спасут.

Боже, дай мысли праведные им,
Да будет весь мир тобою любим!
Спаси, сохрани, уведи от беды!
Сосуд ты наполни от чистой воды!

Крещенье дается один только раз,
Не зря ведь Христос был распятый за нас.
Верой одною живет человек,
Боже, спаси, сохрани нас вовек!

***

Мы с тобой, как две звезды,
Светим, светим с высоты.
Счастье такое, чувство неземное,
Там, где я – всегда будешь ты.

Ты зажжешь на небе лучик
И дотянешь до Земли.
Зацветет Земля цветами,
Радугу зажечь захочешь ты.
Вместе с тобою мир я открою,
Доберусь до небесной высоты.
Счастье такое, чувство неземное,
Там, где я – всегда будешь ты.

За руки возьмемся и душой сольемся,
Жизнь повторить захочешь ты.
Звезды запляшут и рукой помашут,
Что случилось – поймем только мы.