Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Юрій Юшко

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Юрій Юшко

Юрій Юшко

Художник.
Член Асоціації київських художників «ТВОРЧІСТЬ»

Народився у м. Києві. Малювання почав опановувати під наглядом відомого київського художника і педагога А.С. Балазовського у художньому гуртку Палацу культури «Харчовик» на Подолі.

Випускник Київської художньої школи ім. Т.Г. Шевченка, де вчився у майстрів пензля Волобуєва, Яблонського, Жарова, Родіна, Кравченка, Носова. Після закінчення художньої школи пішов служити до армії. Має фах інженера-математика, підполковник у відставці з 30-річною вислугою. Під час військової служби багато малював, був членом Студії військових художників ім. М.Б. Грекова у м. Москві. Брав участь у Всесоюзних (м. Москва) та Республіканських (м. Київ) художніх виставках.

Ю.Г. Юшко є членом правління та художньої ради Асоціації київських художників «Творчість» і постійним учасником виставок асоціації. На замовлення Міністерства внут­рішніх справ України виконав серію з 39 художніх графічних портретів усіх колишніх керівників міністерства, що досі експонується там упродовж багатьох років. Займався зі створеною ним групою художників-аніматорів комп’ютерною графікою для вироблення відеороликів у м. Києві.

Полотна та малюнки митця знаходяться у приватних колекціях в Україні та за її межами (Росія, Білорусь, Узбекистан, Польща, Сирія, Угорщина, Італія, Франція, Канада, США, Індія, Нова Зеландія та ін.).