Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Шеванюк Олена Миколаївна

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Добробут у кожну оселю!

Шеванюк
Олена Миколаївна

Депутат Вінницької обласної Ради VI скликання.
Заступник генерального директора виробничо-комерційної фірми «Сенс ЛТД».
Учасник Всеукраїнського благодійного Фонду «Сприяння Державній пожежній охороні».
Нагороджена пам’ятним знаком «За милосердя та благодійність»

Олена Шеванюк – мати, дружина, берегиня домашнього вогнища, талановитий та досвідчений професіонал. Саме участь таких людей у роботі органів місцевого самовряду­вання є запорукою стабільності і суспільної злагоди.

Народилася 8 вересня 1971 р. у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області у родині інже­нерів. Закінчила Вінницьку середню школу № 29 та ПТУ № 15, за спеціальністю – швачка. Професійний та життєвий досвід Олена Миколаївна здобувала, працюючи секретарем на виробничій фірмі «Панда», ТОВ ВКФ «Сенс ЛТД», з 2002 р. обіймала посаду економіста. У 2004 р. здобула освіту в Європейському університеті фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу, де отри­мала кваліфікацію спеціаліста з фінансів, та стала заступником генерального директора ТОВ ВКФ «Сенс ЛТД». У 2014 р. закінчила навчання на факультеті європейської інтеграції Національної академії державного управління при Президентові України (м. Одеса).

Разом з чоловіком Валентином Степановичем створювали та розбудовували фірму «Сенс ЛТД», яка вже 17 років успішно задовольняє потреби населення Вінницької області у побутовому скрапленому газі пропан-бутан та є натхненним прихильником використання його в якості автомобільного палива як економічно вигідного та екологічно безпечного паль­ного. Для автомобілістів фірма побудувала потужну мережу автогазозаправних станцій.

Олена Миколаївна з дитинства була лідером. Ще в школі її обирали старостою класу, головою піонерського загону, комсомольським ватажком. Реалізувавши свій потенціал у професійній діяльності, вона висунула свою кандидатуру на мажоритарному окрузі у Вінницькому районі на депутата обласної ради.

З листопада 2010 р. двері громадської приймальні депутата обласної ради Олени Шеванюк завжди відчинені. Освітлення дороги, газифікація, матеріальна допомога, праце­влаштування... 90 % проблемних питань вона вирішує. Постійно у полі зору Олени Миколаївни діти-сироти, багатодітні родини, ветерани та інваліди, а також молоді таланти, яким забезпечує підтримку, вирішує питання працевлаштування та багато інших. Біля 500 гро­мадян отримали матеріальну допомогу з депутатського та її особистого фондів на ліку­вання та при­дбання ліків, ремонт житла. Спільно з відділом сім’ї та молоді Вінницької РДА О.М. Шеванюк регулярно організовує різні свята та акції у Прибузькій та Стрижавській шко­лах-інтернатах. Вона виділяє кошти на потреби школам і садочкам, займається облаштуван­ням медичних амбулаторій у с. Якушенці та с. Красне Вінницького району. За її сприянням для дітей, позбавлених батьківського піклування обласного дитячого будинку змішаного типу «Гніздечко», був організований концерт у літньому театрі «Райдуга». Завдяки її наполегливості було вирішено питання зовнішнього освітлення вулиць у смт Стрижавка, будуються церкви у с. Ксаверівка та с. Некрасово. Фінансів депутатсь­кого фонду, що передбачені бюджетом, катастрофічно не вистачає. Тому дуже часто благі справи Олена Миколаївна робить за особисті кошти.

На все вистачає і сил, і часу, адже є сильна підтримка з боку родини. З чоловіком Валентином Степановичем вони мають споріднені душі, завжди дивляться у майбутнє в одному напрямку. Подружжя має двох прекрасних дітей. Донька Лариса вже заміжня, живе і працює в Києві. За першою освітою вона архітектор, у 2014 р. отримала другу вищу освіту, за спеціальністю – керівник проектів. Молодший син Денис – третьо­курсник Вінницького національного технічного університету.

Нині життя сповнене подіями і тривогами, та завжди варто вірити у краще. І буде воно щасливим чи ні – залежить тільки від нас самих!

На форумі «Роль жінки в українському суспільстві» Традиційна зустріч до Свята матері