Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Ченков Георгій Миколайович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

ДП «Будівельне управління-2» ВАТ «Одестрансбуд»

Ченков
Георгій Миколайович

Начальник Дочірнього підприємства «Будівельне управління-2» ВАТ «Одестрансбуд».
За багаторічну сумлінну працю, високу здатність до самоуправління та ефективне управління підприємством, достойні показники в праці, відданість своїй справі нагороджений Подякою Прем'єр-міністра України, знаком «Подяка» Одеського голови, Почесною грамотою корпорації «Укртрансбуд», Почесними грамотами Одеської обласної державної адміністрації та міськвиконкому

Георгій Миколайович Ченков народився 18 вересня 1958 р. у с. Дмитрівка Татарбунарського району Одеської області. У 1980 р. закінчив Одеську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Інженер-будівельник» і отримав направлення для постійної роботи у ДП «БУ-2» ВАТ «Одестрансбуд». Місце роботи виявилось дійсно постійним: у буді­вельному управлінні Георгій Миколайович працює вже 35 роки, з них 25 роки – на посаді керівника управління. Вміння вирішувати важливі виробничі питання та бажання показувати високі результати, цілеспрямованість та впевненість у собі стали запорукою його щорічного сходження на вищий щабель професійної діяльності. Г.М. Ченков у 1980-1985 рр., працюючи інженером, згодом – старшим інженером вироб­ничого відділу, організує виконання будівельно-монтажних робіт згідно з проектною та техно­логічною документацією, будівельними нормами та правилами, технічними умовами та іншими нормативними документами.

У 1985-1986 рр. прорабська дільниця під його керівництвом брала участь у будівництві під'їзних колій до Одеського припортового заводу, порту «Южний», станцій «Хімічна», «Рудна», «Чорно­морська», у будівництві житла та технічних споруд в Одесі, Южному, Іллічівську. У 1986-1987 рр. Георгій Миколайович брав безпосередню участь у будівництві житла в Київсь­кій області для пере­селенців із Чорнобиля. У 1987-1990 рр. працює заступником головного інженера управління. У 1990 р. призначений начальником ДП «БУ-2» ВАТ «Одестрансбуд». За керівництва Г.М. Ченкова ДП «БУ-2» ВАТ «Одестрансбуд» було електрифіковано сотні кіло­метрів шляхів Одеської та При­волзької залізниць, побудовано тисячі метрів житла у містах Одеса, Котовськ, Іллічівськ, Южний, сотні виробничих будівель на станціях Одеської залізниці. Серед таких об'єктів: СДЮШОР № 2 і дитячий реабілітаційний центр для інвалідів на вул. Пушкінська, під'їзні колії до Рибного порту.

За шість місяців побудовано і введено в експлуатацію залізничний вокзальний комплекс на станції «Роздільна», кошторисною вартістю понад 30 млн грн; за дев’ять місяців була побудо­вана і здана в експлу­атацію сучасна СШ № 1 у м. Роздільна; проведені реконструкції Одеського міського саду та будинку де Рібаса. Впродовж 10 років ДП «БУ-2» ВАТ «Одестрансбуд» працює в сфері моло­діжного житлового будівництва з організацією «МЖСТ – ДОМ» у районі вул. Ака­деміка Вільямса. Для корпорації «АІС» ввели в експлуатацію автосалони на вул. Отамана Головатого, 113-115 та фірмову станцію технічного обслуговування. Введено в експлуатацію 120-ий квартирний будинок на житловому масиві Котовського з дитячим садком на 55 місць.

ДП «БУ-2» ВАТ «Одестрансбуд» взяло на себе чотири недобудовані житлові будинки «ДСК» та «Альянс», які вже введені в експлуатацію. Зараз підприємство веде будівництво 7-поверхових будинків № 89, 89а у м. Теплодар Одеської області, та 5-поверхового будинку № 5 у смт Хлібо­дарське Одеської області, а також виконує роботи по закінченню будівництва багатоквартирного житлого комплексу, розташованого у м.Іллічівськ.

За короткий час введено в IV кварталі 2014 р.: дитячий садок на 50 місць житлового масиву Котовського у м.Одеса, капітальний ремонт покрівлі КУ «Міська лікарня № 5» по вул Троїцька, 37, протиаварійні роботи жилого будинку по вул. Ніжинська 42.

Г.М. Ченков велику увагу приділяє питанням збереження трудового колективу, зміцненню дисци­пліни та фінансового стану ДП «БУ-2» ВАТ «Одестрансбуд». Завдяки його вмілому керів­ництву, навіть у період економічного спаду в будівельній галузі управління ні на мить не припиняло виробничої діяльності.

За високі показники у роботі ряд працівників ДП «БУ‑2» ВАТ «Одестрансбуд» нагороджені орде­нами, медалями, почесними грамотами обласної, міської адміністрацій, корпорації «Укртрансбуд», декілька працівників удостоєні звання «Заслужений будівельник України».

Як у калейдоскопі промайнули 35 років на під­приємстві. Щодня після наради зі своїми заступни­ками Георгій Миколайович виїздить на будівництво. Так починається і закінчується його день. Він знає, як ніхто інший, скільки сил та енергії, хвилювань та дорого­цін­­ного часу потрібно для досягнення постав­леної мети.

Як професіонал, він любить і вміє працювати, у планах на майбутнє – збереження та примноження здобутого на своєму підприємстві.