Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Халютіна Ольга Іванівна

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

ТОВ «Хімпласт»

Халютіна
Ольга Іванівна

Директор
ТОВ «Хімпласт».

Переможець Національної рейтингової програми «Громадські визнання».
Дипломант офіційного проекту громадського відзначення провідних підприємств Святошинського району в номінації «За кращі обсяги продажів».
Дипломант Всеукраїнської програми «Золотий фонд нації»

Біографічна довідка: народилася у м. Тбілісі (Грузія). Місто її долі — Київ. Тут самоствердила­ся в житті. Тут її дім, робота, родина, якою вона дорожить і пишається, особ­ливо взаєморозумінням чоловіка Володимира Пет­ровича та дочки Каті — студентки Київської академії естрадного та циркового мистецтва.

Освіта: закінчила Московський інститут нафтохімічної і газової промисловості ім. І.М. Губкіна за спеціальністю «Органічний і нафтохімічний синтез».

Профмаршрут: ВНІІ ПК Нафтохім, Державне підприємство «Виробниче об’єднання «Київприлад», ЗАТ «Завод Воєнохот», Київський завод реле та автоматики, служби матеріально-­технічного постачання, ТОВ «Хімпласт».

Хтось із великих сказав, що мало покорити вершину, головне — на ній утриматися. Рецептом такого успіху володіє Ольга Іванівна Халютіна, директор ТОВ «Хімпласт».

Упродовж майже двох десятиліть це підприємство без пані Ольги важко й уявити, бо вся історія його народження та становлення тісно пов'язана саме з її ім'ям. На сьогоднішній день ТОВ «Хімпласт» пропонує своїм клієнтам понад 40 найменувань продукції, у тому числі поліетилени високого та низького тиску, поліпропілен, полістирол, пластик АБС поліамід, кабельні пластикати, барвники, присадки для полімерів та ін. В асорти­менті виробів із пластмас — плівка поліетиленова, стрічка поліетиленова пакувальна, оргскло, лист полістирольний, трубка ПХВ.

ТОВ «Хімпласт» в особі директора О.І. Халютіної займається добродійною діяль­ністю, бере участь у різноманітних заходах, вітчизняних та міжнародних виставках.

Оскільки кредо пані Ольги — не зупинятися на досягнутому, «Хімпласт» іде в ногу з часом, і сьогодні — це одне з найрейтинговіших полімерних підприємств.