Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Удовиченко Володимир Петрович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Президент ВГО «Клуб мерів»

Nlu7159.jpg
Удовиченко
Володимир
Петрович

Міський голова м. Славутич. Президент
Всеукраїнського громадського об’єднання «Клуб мерів».
Член правління
Асоціації міст України. Представник України
у Конгресі місцевих
і регіональних влад Європи.Доктор економічних наук. Професор.

Нагороди:
орден князя Ярослава Мудрого IV ст. (2012 р.);
орден князя Ярослава Мудрого V ст. (2007 р.);
орден «За заслуги» I-ІІІ ст. (1997, 2000, 2002 рр.);
медаль Міжнародної
Кадрової Академії
«За ефективне управління».
Почесні Грамоти
Верховної Ради України
і Кабінету Міністрів України. Лауреат державної премії
у галузі науки і техніки
та Міжнародної премії ім. В.І. Вернадського

Володимир Петрович Удови­ченко народився у с. Білогородка на Київщині. У 1972 р. закінчив Київський автодорожний інститут за спеціальністю «Інженер шляхів сполучень», у 1989 р. — Вищу партійну школу, у 1991 р. — Між­народну школу бізнесу за спеціа­льністю «Зовнішньоекономічна діяльність підприємства», стажувався на фірмах ФРН у Центрі управління м. Аусберг (1992 р.), м. Ахен (2007 р.). Працював майстром, виконробом шляхового будів­ництва, головним інженером будівельного управління, начальником будівельного управління, головним інженером тресту «Київшляхбуд-1» Міншляхбуду України.

З березня 1987 р. В.П. Удовиченко був направлений на будівництво нового міста та призна­чений першим заступником голови оргкомітету Київського облвиконкому по м. Славутич. Посаду міського голови обіймає з березня 1990 р. й понині. Разом з громадою міста та колек­тивом Чорнобильської АЕС він пережив трагедію перших чорнобильських років, піднесення всесоюзного будівництва міста і гіркоту зневіри людей після закриття Чорнобильської АЕС. Брав активну участь на посаді Парторга ЦК КПРС у формуванні нового колективу ЧАЕС.

За ініціативи міського голови було реалізовано десятки програм і управлінських нововве­день, які зробили сучасний Славутич перспективним містом із максимально комфортними умовами для життя. Понад 20 років працює Громадська рада з розвитку міста, з 2002 р. активно діє молодіжна рада «Майбутнє Славутича».

На основі Європейської хартії про місцеве самоуправління та 12-ти принципів ефективного управління у місті була реалізована сучасна європейська модель місцевої демократії, а також впроваджена система управління якістю ISO 9001:2008. Реалізується програма ВООЗ «Здорові міста». Володимир Петрович активно бере участь у громадській діяльності. Є членом правління Київського регіонального відділення Асоціації міст України, ініціатор створення Асоціації міст Київщини, яку й очолював у 1998-2005 рр.

З 1998 р. — член Української делегації у Конгресі місцевих та регіональних влад Європи, є ініціатором багатьох спільних заходів в Україні, у тому числі є співавтором резолюції та реко­мендацій Конгресу «Славутицькі принципи» щодо участі місцевих та регіональних влад у лока­лізації техногенних катастроф. Автор понад 120 наукових праць та багатьох монографій. Серед них — «Абетка міського голови», «Соціальна держава», «Пошук оптимальної моделі держави», «Соціальна безпека у контексті сталого розвитку», «Пошук істини».

Nlu7160.jpg Nlu7161.jpg Nlu7162.jpg