Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Тимкович Василь Юрійович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

ТОВ «Архісан»

Тимкович
Василь Юрійович

Генеральний директор
ТОВ «Архісан».
Кандидат технічних наук, доцент.
Дійсний член Академії будівництва України.
Дійсний член Міжнародної організації УНК «IKOMOS».
Лауреат Державної премії України в галузі архітектури

Василь Юрійович Тимкович народився у 1955 р. на Закарпатті. У 1977 р. закінчив Київський інженерно-будівельний інститут. У 1986 р. захистив кандидатську дисертацію.

Опублікував більше 30 друкованих праць, автор п'яти авторських свідоцтв та патентів у США, Франції, Німеччини, Канаді та Австралії.

Пройшов усі щаблі кар'єрного росту: від старшого інженера тресту «Оргтехсільбуд» до першого заступника директора Державного науково-дослідного та проектного інституту «УкрНДІпроектреставрація».

Є членом Науково-технічної ради Мінрегіону України та членом експертної комісії Мінрегіону з проведення галузевої експертизи установ. Очолює ПК 5 ТК 309 «Технологія будівництва, в частині технологій збереження об'єктів (пам'яток) нерухомої культурної спадщини». За успішну роботу нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2007 р.), грамотами Академії будівництва України, Мінрегіонбуду, голови Київської міськдержадміністрації тощо.

У 1997 р. В.Ю. Тимкович заснував будівельну компанію «Архісан», яка успішно працює на будівельному ринку.

Компанія спеціалізується на виконанні робіт з підсилення та реконструкції фунда­ментів існуючих будівель, а також з осушення і захисту від зволоження будівель та спо­руд. Для якісного виконання робіт компанія використовує високоефективне спеціальне обладнання, у т.ч. і власні конструкції. Це дозволяє влаштовувати палі в існуючих будівлях як без посередньо з-під підошви фундаментів, так і з закріпленням за анкерні болти в балках або плитах.

Спеціалісти ТОВ «Архісан» мають багаторічний досвід виконання робіт та успішно вирішують завдання, пов'язані з реконструкцією та реставрацією будівель і споруд будь-якої складності. Все це потребує спеціальних знань, нестандартного мислення та технічного оснащення на сучасному рівні, що у повній мірі притаманне компанії.

Відмінною ознакою фірми є здатність її спеціалістів розробляти нові технології та створювати унікальне технологічне обладнання.

Все це дозволило компанії та її фахівцям успішно реалізувати складні проекти з реконструкції фундаментів, влаштування підземних поверхів під існуючими будівлями, осушення і захисту будівель від зволоження на десятках об'єктів. Тільки за останні роки роботи були виконані на таких об'єктах:

- Культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал» по вул. Січневого повстання, 28-30;

- будинок по вул. Верхній вал, 28/12;

- житловий будинок по вул. Артема, 66;

- будинок по вул. П. Орлика, 8;

- будинок Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України по вул. Чорновола, 28/1;

- будинок по вул. Дегтярівській, 11 (Митна служба України, 3-я черга);

- будинок по вул. Анищенка, 17-а;

- Онуфріївська вежа Свято-Успенської Києво-Печерської лаври;

- Преображенський кафедральний собор (м. Вінниця);

- багато інших будівель в Україні та Росії.

Фахівці ТОВ «Архісан» готові виконати обстеження, розробити проектні рішення та виконати підрядні роботи за такими основними напрямами:

- влаштування пальових фундаментів будівель, які споруджуються у стислих умовах існуючої забудови міст із використан­ням безударної технології втиснених паль;

- підсилення фундаментів при надбудовах існуючих будівель та при їх нерівномірних осадках;

- реконструкція фундаментів існуючих будівель з влаштуванням підземних поверхів (паркінгів, підвалів тощо);

- очищення фасадів будівель від забруднення та старих шарів по фарбувань;

- ін’єктування тріщин;

- об’ємне укріплення кладки;

- відновлення та ремонт пошкоджених (деструктованих) конструкцій;

- виконання робіт з осушення будівель та їх захисту від зволожень (усі види гідроізоляції, у т.ч. й осушення цокольних і підвальних приміщень);

- гідроізоляція ємностей, басейнів, балконів, терас;

- будівництво котеджів, у т.ч. і з дерев'яних конструкцій;

- розробка проектно-кошторисної документації.