Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Степан Савченко

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Степан Савченко

Степан Савченко

Художник.
Кавалер ордена «За заслуги» як митець.
Учасник Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких виставок.
Заслужений енергетик України.
Відмінник енергетиків України.
Дипломант Всеукраїнської програми «Золотий фонд нації».
Керівник виробничого підрозділу АК «Київенерго».
Нагороджений орденом «Знак Пошани» Київського міського голови, золотою медаллю «За високий професіоналізм» Українського фонду культури, багатьма ювілейними медалями
Відгуки народних митців України до колекції живопису, зібраної у каталозі С.Г. Савченка

До усього того, що зібрано у каталозі лежить довгий шлях, складний і незвіданий, який не завжди веде до успіхів, однак все залежить від того, хто вирушив цим шляхом. Бог і батьки дали Степану Григоровичу стільки талантів, що їх вистачило б на десятьох.

Як краплина води, в якій відбивається Всесвіт, так ця книга увібрала його порядність і чесність, його щирі почуття і душевне добро, волю і напо­легливість, його доброчинність і любов до мистецтва. Та це лише штрихи до портрета Степана Григоровича Савченка. Я захоплений його талантом як художника, як колекціонера.

З повагою і вдячністю Віктор Корольчук,
народний художник УкраїниЯ дуже радий, що познайомився з такою прекрасною людиною, як Степан Григорович. У світі не так багато колекціонерів, здатних відібрати кращі твори мистецтва, які були б доступними і зрозумілими глядачу. Степан Григорович є справжнім колекціонером і водночас художником, безмежно закоханим у творчість.

Він із задоволенням пише природу, пейзажі, натюрморти, дивуючи усіх своїм талантом живописця. Переконаний, що глядачі приймуть його творчість. Я і мої друзі-художники глибоко поважаємо талант Степана Григоровича і завжди чекаємо його нових творчих досягнень. Бажаю успіхів, здоров’я і щастя на майбутнє.

Олексій Артамонов,
народний художник України