Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Стельмащук Юрій Іванович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Стельмащук Юрій Іванович

Стельмащук
Юрій Іванович

Громадський діяч.
Директор ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».
Голова Міжнародної федерації елітних боїв в Україні.
Засновник Благодійної організації «Християнсько-козацьке відродження «Весна»

Народився на Івано-Франківщині. Вищу освіту здобув у Львівському університеті фізичної культури і спорту (спеціаліст в сфері фізичної культури, професійного, олімпійсь­кого та любительського спорту). В минулому – майстер спорту, інструктор східних єдиноборств. Займав пост Президента Київської обласної федерації козацького рукопашного бою. З 2015 р. – директор ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Український дім – унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Це єдине місце в Києві, де можна організувати масштабну церемонію, порівняну, наприклад, з врученням премії «Оскар». Просторі виставкові зали, концертний зал, багато­функціональні конференц-зали надають величезні можливості для організаторів виставок і конгресів, конференцій, експонентів і відвідувачів.

Завдання конгрес-центру – просування Києва як місця для проведення міжнародних конг­ресних заходів високого рангу, створення сприятливих умов для розвитку виставкового бізнесу в Україні та сприяння вітчизняним та іноземним компаніям у проведенні конференц-заходів.

Для того, щоб мати статус одного із найпотужніших осередків культурного, громадсько-політичного й ділового життя всієї України, силами національної еліти в теперішній час роз­робляється нова концепція культурно-ідеологічної платформи Українського дому. На основі цієї концепції Український дім перетвориться на головний майданчик для презентацій вагомих новітніх творчих, наукових та бізнес-доробків України. Діяльність Українського дому стане консолідую­чою платформою, важливим національним інструментом впровадження гуманітарної політики, презентуючи Україну в усіх її аспектах.