Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Сергій Ярешко

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Сергій Ярешко

Сергій Ярешко

Художник
Член Національної спілки художників України

Народився на Сумщині. Професійну освіту здобув у Харківському художньому училищі, Київському державному художньому інституті та асистентурі при Українській академії мистецтв. Роботи зберігаються в музеях і приват­них колекціях України, Швеції, Вірменії, Греції, Франції, США.


«…Філософія мистецтва завжди вимагала від митця великих зусиль щодо переосмислення форм, які, в свою чергу, могли б відповідати сучасним вимогам суспіль­ства. Кожне нашарування, кожний мистецький пласт, кожний окремо взятий витвір мистецтва може впливати на розвиток людства якщо думка, ідея, засоби виразу є новітніми, неповторними, глибинними, неосяжними… Кожна мистецька ідея починає керуватись інтуїцією автора, що має збуджувати підсвідомість глядача, що в свою чергу штовхає суспільство до розвитку, гуманізму, гармонії… Кожна праця художника пропонує цілу низку відчувань, які, поєднавшись в якусь особливу мета­фізичну енергетичну суміш, можуть народжувати ту внут­рішню необхідність до прагнення створювати, збага­чувати, удосконалюватись…

Творча думка в будь-якому мистецтві безкінечна – вона кінцева для митця у завершеному творі, але знову стає безкінечною для глядача…»


© С. Ярешко