Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Руслан Кутняк

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Руслан Кутняк

Руслан Кутняк

Художник.
Член Національної спілки художників України.
Учасник міжнародних виставок «SALON D`AUTOMNE 2008, 2009» (м. Париж, Франція).
Лауреат Premio Pittura Lorenzo il Magnifico на престижному BIENNALE INTERNIZIONALE DELL`ART CONTENPORANEA (м. Флоренція, Італія, 2003 р.)

kutnyak2008@ukr.net

Руслан Кутняк здобув освіту в Дніпропетровському державно­му художньому училищі та Київській Академії мис­тецтва. Стажувався за кордоном у School of Fine Art Cheltenhem Glostershire College of Art (Англія). Має за плечима солідні мис­тецькі події та імпрези: персональні проекти у Києві — «Влада і Гроші», Fine Art’09 Ukraine (Український дім, 2009 р.), «Сексуальний меч пролетаріату, що переміг» у галереї Бланк-­Арт (1995 р.) та Дніпропет­ровську — «Нитка Аріадни» у Дніпропетровському художньому музеї (2002 р). Персональний мистецький проект «Сезони та Стихії» — галерея «ARTSVIT», м. Дніпропетровськ, 2014 р.


«Що я думаю про безсмертя? Всемогутній Бог створив світ, він же створив за образом і подобою своєю людей. Таким чином він розраховував здобути в їхній особі помічників, одно­думців. Тобто, як я розумію, у кожного homo sapiens закладено Божу іскру. Можна її називати талантом, даром, геніальністю. Більшість успішно ігнорує, «закопує в землю» Божий дар. Але є й такі, які Божу іскру реалізують, роблячи світ багатшим, краси­вішим, різноманітнішим. Один відкриває нову планету, другий елементарну частку, а третій створює «Джоконду». Так, Тарас Шевченко увічнив себе, написавши «Нема на світі України, немає іншого Дніпра».

Таким чином, я вважаю, що ключ до безсмертя — у твор­чості, в реалізації Божої іскри по вдосконаленню світу. Чекати подяки від оточуючих зовсім не обов’язково. Верховний тво­рець оцінить вклад кожного і відправить свого ангела із заслу­женою часткою благодаті».

© Р. Кутняк