Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Омельяненко Олександр Олексійович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

ТОВ «Будівельна компанія «Стандарт»

Омельяненко
Олександр
Олексійович

Директор
ТОВ «Будівельна компанія «Стандарт»

Олександр Олександрович Омельяненко народився у 1966 р. Трудову діяльність розпо­чав у 1984 р. Працював у Київметробуді, КГС-2, ДЕУ Жовтневого району, з 1990 р. – у галузі будівництва доріг. Закінчив КНУ імені Тараса Шевченка. З 2000 р. – заступник дирек­тора ТОВ «Оксамит».

У 2007 р. заснував Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Стандарт».

Основним напрямом діяльності ТОВ «Будівельна компанія «Стандарт» є: автодорожні роботи, будівельно-­монтажні роботи, благоустрій території, ремонт, реконструкція й обслуго­вування будівель та об’єктів промислового характеру і соціально-культурної сфери.

Висококваліфіковані робітники, будівельники, асфальтобетонники та професійний склад адмінперсоналу забезпечують якісний ремонт та будівництво вчасно.

За останній час ТОВ «Будівельна компанія «Стандарт» виконувало роботи на різних підприєм­ствах, зокрема:

- ремонт та влаштування асфальтобетонного покриття та зовнішніх комунікаційних мереж. Замовник – Управління адміністративними будинками Державного управління справа­ми по вул. Банкова, 3, м. Київ;

- ремонт асфальтобетонного покриття на території Замовника – ВАТ «ФАРМАК» по вул. Фрунзе, 74, м. Київ;

- виконання робіт з благоустрою асфальтної дороги адміністративного будинку Податкової інспекції по вул. Богдана Хмельницького, 95, м. Переяслав-Хмельницький;

- виконання робіт з благоустрою асфальтної дороги адміністративного будинку Податкової інспекції Подільського району у м. Києві по вул. Закревського. Замовник – ТОВ «СТВ-Берегиня».

- будівництво індивідуальних житлових будинків котеджного типу в с. Троєщина Деснянського району м. Києва. Замовник – підприємство «Вертикаль» БФ «Дзвін надії».

У 2010 р. за здобуття переваги над конкурентами, за підсумками останніх двох років, серед підприємств, які зареєстровані та працюють у м. Києві у своєму виді діяльності на регіональних та національних рівнях, ТОВ «Будівельна компанія «Стандарт» увійшла до «Ліги кращих» та отримала статус «Підприємство року 2010», що підтверджено цифрами державної статистики та аудитом рейтин­гу. Компанія нагороджена орденом «Зірка економіки України», а О.О. Омельяненко отримав сертифікат «Керівник року».