Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Олександр Бєльський

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Олександр Бєльський

Олександр Бєльський

Художник.
Член Національної спілки художників України

Олександр Бельський закінчив Республіканську художню школу, факультет живопису Київського художнього інституту, майстер­ню народного художника України про­фесора В.В. Шаталіна. Учасник понад 30 зарубіжних, всесоюзних, республіканських художніх виставок. Роботи знаходяться у художніх фон­дах Міністерства культури та туризму України, у фондах Національної спілки художників України, галереях та приватних колекціях США, Велико­британії, Німеччини, Франції, Південної Кореї, Японії, Греції, Росії та України.

Працює в жанрі пейзажного та портретного живопису. Найвиразніше живописна обдарованість виявилась у полотнах пейзажного жанру. На його полотнах можна побачити і дихання українського степу, і велич Карпат, і стихію моря. Особливе місце у його творчості займає Київ з багатовіковою історією.

Гаму почуттів та настроїв, що переживає при зустрічі з природою, від сумніву до захоплен­ня, він намагається відтворити на полотні. Заради цього мистецького щастя і живе художник. Крім творчої діяльності, займається також педагогічною, бо вважає за необхідність передати свою художню майстерність студентам – майбутнім творцям прекрасного.