Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Наталія Полтавець

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Наталія Полтавець

Наталія Полтавець

Художник.
Член Національної спілки художників України.
Заслужена артистка естрадного мистецтва України

Закінчивши РСХШ ім. Т. Шевченка, у 1982 р., вступає на живописний факультет Київського державного художнього інституту (майстерня професора В. Шаталіна). З 1988 р. бере участь у всеукраїнських і всесоюзних художніх виставках. Особливо вдаються їй пейзажі. Вони сповнені дівочої ніжності, тонкої ліричності. Пастельні кольори, легкі мазки фарби передають свіжість сприйняття, несуть оптимізм. У цей період вона зацікавилась давньою історією своєї країни та персонажами, які рухали її в часі. Після успішного захисту диплома Наталія Полтавець навчається у Творчих художніх майстернях Академії мистецтва СРСР.

Цей період характеризується сплеском декоративності в роботах художниці. Вона відкриває для себе нові колористичні і стильові грані творчого світу. На новому витку творчості Наталія Полтавець повер­тається до реалістичних пейзажів, психологічних портретів. Бере участь у проек­ті «Видатні постаті України». Тепер її цікавить у першу чергу філо­софія особистості.

З 2004 р. Наталія Полтавець – старший викладач кафедри живопису Київського держав­ного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука.

Роботи художниці зберігаються в багатьох приватних колекціях України, Греції, Франції, Білорусі та Росії.