Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Наталя Чернова

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Наталя Чернова

Наталя Чернова

Художник.
Учасник Всеукраїнських та Міжнародних виставок

Наталя Чернова – мисткиня, яку доля привела в мистецтво тернистою стежкою. Переживши жахливу трагедію, втративши руку, завдяки вірі вона знайшла у собі сили жити далі і нести людям радість, художня творчість відкрила для неї нові грані життя, а сама Наталя створила на полотні цілий Всесвіт, що причаровує красою, наштовхує на роздуми, відкриває християнські істини та дарує розраду.

Вже більше десяти років твори пані Наталі прикрашають виставки декоративно-­ужиткового мистецтва, Різдвяні та Великодні вернісажі, православні виставки. Своє покликання Н. Чернова відкрила завдяки благодійному фонду «Калина», куди несміливо принесла свої перші малюнки, де знайшла своїх вчителів, а тепер сама навчає дітей малюванню в Православній недільній школі при Спасо-Преображенському кафедральному соборі (м. Біла Церква), виховуючи їх своїм прикладом, навчаючи щирості, доброті, милосердю.

Праця Наталі Чернової відзначена грамото­ю Української православної церкви «За старанні труди на славу святої Церкви і виховання молодого покоління», грамотою і подя­кою Міжнародного благодійного фонду Чорнобиля «Агат» за виховання молодого покоління України на засадах високих духовних і моральних принципів, збереження та відновлення традицій благодійництва та активну участь у благодійних справах фонду, подякою Білоцерківської районної державної адміністрації за високу майстерність, збере­ження тради­цій, відновлення культурних цінностей.