Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Морозов Олександр Георгійович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Морозов Олександр Георгійович

Морозов
Олександр
Георгійович

Генеральний директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича фірма «Енергія».

Нагороджений орденами
«За заслуги перед Вітчизною»,
«Зірка слави. Економіка України»,
медаллю «Топ-менеджер України»,
Почесною грамотою Житомирської обласної ради,
Почесною грамотою Житомирської обласної державної адміністрації.
Отримав почесне звання і золотий знак «Лідер підприємництва України»

Олександр Георгійович Морозов народився 20 жовтня 1943 р. у м. Лисьва Пермської області (Росія). У 1961 р. після закінчення середньої школи вступив у Севастопольське вище військово-­морське училище. У 1962 р. направлений у 1-ий загін підводного плавання у м. Владивосток. У 1963 р. пройшов конкурсний відбір для першого спецвипуску спеціалістів-ракетників для атомних підводних човнів, направлений для навчання у м. Сєвєродвінськ.

Після закінчення училища у 1967 р., О.Г. Морозова направили служити на перший ракетний атомний підводний човен К-175 Тихоокеанського флоту, який у той час розташовувався на 2-ій Камчатській флотилії АПЧ, селище Лахтажне.

У 1968 р. Олександр Георгійович переведений на атомний підводний човен К-94 для вико­нання поставлених задач. Служив на атомних підводних човнах різних модифікацій.

У 1970 р. О.Г. Морозов брав участь у бойових навчаннях з блокуванням Тонківського заливу (В'єтнам). У 1972 р. – дружній візит до Самалі та Ємену, у 1973-1974 рр. – візит до Ефіопії з пере­буванням у Самалі, порт Бербера.

У 1975 р. О.Г. Морозов переведений у ВП МО СРСР 4947 Управління Військово-морського флоту (військове представництво). У 1980 р. вийшов на військову пенсію. Має державні нагороди.

У цьому ж році за рекомендацією Дніпропетровського обкому партії Олександр Георгійович Морозов розпочав працювати заступником директора Всесоюзного інституту по переробці чор­них металів. У 1988 р. запрошений на роботу заступником генерального директора у НВО «Союз» (м. Дніпропетровськ), президент компанії – Борис Іванович Холод.

Олександр Георгійович навчався за направленням у Московському державному універ­ситеті міжнародних відносин у 1989 р., отримав диплом фахівця з правом відкриття біржі.

Nlu7457.jpg
Nlu7458.jpg

У 2008 р. О.Г. Морозов заснував ТОВ «НВФ «Енергія», в якому з 2011 р. обіймає посаду генерального директора. Фірма займається забезпеченням оптових споживачів бюджетної сфери твердим паливом (кам’яне вугілля, торфобрикети тощо).

За результатами рейтингової оцінки бізнес-форуму України у 2012 р. підприємство посіло 42 місце серед 300 000 підприємств України. За особистий внесок Олександр Георгійович Морозов був нагороджений спеціальною нагородою – орденом «За заслуги перед Вітчизною».

За результатами рейтингової оцінки бізнес-рейтингу за підсум­ками 2014 р. економічного рейтингування підприємства за загально­державними статистичними даними О.Г. Морозов був нагороджений орденом «Зірка слави. Економіка України». Також у 2014 р. отримав почесне звання і золотий знак «Лідер підприємництва України» та був нагороджений медаллю «Топ-менеджер України». О.Г. Морозова нагороджено Почесною грамотою Житомирської обласної ради та Почесною грамотою Житомирської обласної державної адміністрації.

Олександр Георгійович Морозов – енергійний, ініціативний, працелюбний, високопрофесійний, поміркований, толерантний, принциповий керівник. Він постійно працює над удосконаленням стилю, форм і методів роботи, постійно тримає руку на пульсі життя. Маючи великий життєвий та професійний досвід, він передає його молодим колегам. Олександр Георгійович має зас­лужений авторитет серед підлеглих і колег по роботі та оточуючих людей.