Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Любомир Мартинюк

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Любомир Мартинюк

Любомир Мартинюк

Художник.
Член Національної спілки художників України.
Дипломант Всеукраїнських програм «Золотий фонд нацїї»,
«Вибирай українське»,
«Обличчя України»,
«Мистецький Олімп»

Любомир Мартинюк – сучасний український митець, який працює в напрямку абстрактного живопису. Цей художник особливим чином відчуває природу, її красу. Він як ніхто інший може відчути і передати на полотно всю красу того, що оточує його в цьому світі. У кожній з його робіт є багато фарби, за рахунок чого роботи здаються об’ємними і фактурними.

Ось як сам Любомир Мартинюк описує свою творчість і натхнення:

«Любов дарує мені натхнення. Господь так любить нас, що дав нам красу навколишнього світу, і ми, коли дивимося на неї, відчуваємо любов. Останнім часом я вирішив до кожної картини ставитися як до останньої, намагаюся намалювати те, що хочу, не відкладаючи, прямо в той же момент. Дякувати Богу, я живу у великій любові: моя дружина та четверо дітей підтримують мене. На моєму життєвому шляху з’являються друзі, які люблять мене і поважають. Я бачу, що мої виставки потрібні людям, вірю, що несу людям Божу любов.

Через красу квітів Бог наповняє наші серця радістю, любов’ю та натхненням. Коли вдивляєшся в ріку кольорів, що мерехтять на сонці, коли кожна пелюстка квітки неначе промовляє до тебе, то серце тане від неповторності побаченого, – каже Любомир Мартинюк. – Саме неповторність Божої краси – це те, чим наповнена кожна мить нашого життя. Цю мить побачить лише серце, здатне охопити весь світ, серце, народжене від Бога, через яке Бог продовжує творити вічну красу для людей».