Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Кукурудзяк Валерій Іванович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Кукурудзяк Валерій Іванович

Кукурудзяк
Валерій Іванович

Громадський діяч.
Приватний підприємець

Я народився, живу і працюю у мальовничому місті Заліщики, що на Тернопільщині. Навчався у ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Осипа Маковея, а також закінчив Івано-Франківське училище радіоелектроніки. На сьогодні є власником автосервісу «Z-auto». Дружина Ірина вищу освіту отримала в Дрогобицькому державному педагогічному інституті (музично-педагогічний факультет). Разом виховуємо двох дочок: Марта – студентка 1 курсу магістра­тури економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, Оксана – учениця Заліщицької державної гімназії імені братів Гнатюків. Мене виховували у сім’ї, де шануються традиції, вчили любити Україну, бути порядним у всьому.

Так склалось, що патріотизм та бажання боротись за справедливість були в мені яскра­во виражені ще з дитинства. Я вважаю, що кожен свідомий українець повинен шану­вати і любити свою Батьківщину, свою мову, культуру та історію. І не просто пишатися, а всіляко підтверджувати це вчинками. Вже рік, як Україна в біді. Всі ці події, хоча й різною мірою, залишають свій відбиток на кожному. Нація перенароджується, згуртовується. Ми з сім'єю не можемо бути осторонь, тому максимально намагаємося допомагати тим, хто нині цього найбільше потребує. Хлопцям, які на передовій, завдячуємо спокоєм у наших домівках, а тому підтримуємо їх морально, матеріально та фінансово.

Дуже хочеться, щоб війна якнайшвидше закінчилась. Я вірю, що Україна впевнено стане на ноги, буде незалежною, процвітаючою європейською державою з високими стандартами життя. Для досягнення цього рівня важливо зробити перший, але надзвичайно важливий крок – побороти корупцію, адже без цього всі зусилля будуть марними.

Ми повинні пам'ятати, яка відповідальність лежить на нас. Просто донесіть сміття до урни, не топчіться і не паркуйтесь на газонах, не лінуйтесь прибрати свій двір, будьте при­вітними і доброзичливими до своїх співвітчизників. Патріотизм, як і все наше життя, складаєть­ся з дрібниць. Кожен з нас нині творить Україну.

© В.І. Кукурудзяк