Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Коваленко Ярослав Кирилович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Коваленко Ярослав Кирилович

Коваленко
Ярослав Кирилович

Лікар приватної практики.
Спеціалізації: психотерапія, наркологія, медитаційні психотехніки

Народився 25 серпня 1950 р. на Волині в сім'ї лікарів. Після школи і служби в армії у 1977 р. закінчив лікувальний факультет Тернопільського державного медичного інституту за спеціальністю «Лікувальна справа». Інтернатуру проходив за спеціальністю «Психотерапія».

Я.К. Коваленко – відомий в Україні лікар-психотерапевт, нарколог, спеціаліст з практики медитаційних психотехнік. Входить до складу правління Асоціації приватних лікарів Волині, яка була однією з перших в Україні, безпосередній учасник її створення і формування.

Один з перших лікарів-наркологів, які були учасниками створення і розбудови наркологічної служби Волині. Лікар-нарколог вищої категорії з 35-річним стажем роботи.

Ярослав Кирилович входить до складу правління Волинської обласної асоціації народної медицини, один з ініціаторів та організаторів її створення. Член Міжнародного громадського об’єднання «Волинське братство».

Є автором розробок ряду нетрадиційних методів лікування наркологічних захворювань, ожиріння, а також медитаційної психотехніки омолодження людини.

Вперше в Україні на базі обласного центру здоров'я розпочав навчання психотехніці трансцендентальної медитації для населення з метою оздоровлення.

У результаті багаторічного наукового пошуку, вивчення релігійних, духовних практик лікування зцілення душі людини проводиться у відповідності з програмами й кодами роботи мозку.

Лікар Ярослав Кирилович Коваленко володіє древніми і сучасними методиками впливу на підсвідомість людини, трансовими психотехніками йоги і кабали, а також унікальними техніками «СЛІПЕР».

У сім'ї Коваленків шанували професорів Д.І. Панченка, Г.Г. Караванова та М.В. Войно-Ясенецького, батько якого також професор медицини, більш відомий як святий Лука (у наш час канонізований), він же митрополит Сімферопольський і Кримський. Усі вони були глибоко віруючі люди, яких нині знає увесь світ. Саме вони навчали маму лікаря – Іванну Ярославівну Стасюк у Львівському медичному інституті, який вона закінчила у 1948 р.

Це був четвертий повоєнний випуск лікарів. До вступу у медінститут Іванна Ярославівна з відзнакою закінчила Класичну гімназію Василіанок у Львові, навчалася в одній групі з Орисею Сліпою – донькою відомої історичної постаті – кардинала Йосипа Сліпого.

Лікар Я.К. Коваленко брав активну участь у роботі двох Світових конгресів українських лікарів: XXIII (м. Чикаго, США, червень-липень 1989 р.) та III (м. Київ-Львів, Україна, серпень 1990 р.).

Сьогодні лікарем Я.К. Коваленком впроваджені унікальні, якісно нові методи впливу на організм людини. На основі вивчення проведених наукових досліджень світового рівня, у багатьох новітніх галузях медичної та біологічної науки, унікальних психотехнологій, медитаційних практик, у поєднанні з релігійно-духовними методами, Ярославом Кириловичем розроблені принципово нові методи боротьби з алкогольною залежністю, передчасним старінням, а також метод омолодження людського організму з допомогою нанопсихотехнологій. Прогнозуючи майбутнє, проводиться постійний науковий пошук, формується розвиток нової галузі медицини, яка базується на безмежних можливостях організму людини, її здатності до самовідновлення та саморегуляції, котрі закладені у кожного з нас Природою від народження.

Досягнуто унікальних позитивних результатів й у вирішенні такої соціально важливої проблеми, як алкогольна залежність. За 35 років роботи у наркології лікар Ярослав Коваленко повернув до повноцінного життя і у сім'ї не одну тисячу людей, які знову стали активними членами суспільства.

Найбільшим суспільним визнанням, вченими ступенями і високими нагородами для лікаря Ярослава Коваленка є численні подяки від колишніх пацієнтів, збережені сім'ї та людські долі, безмежно вдячні очі дружин, матерів, дітей.

Контактний телефон: (050) 378-59-53.