Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Каглянчук Василь Іванович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

ТДВ «ПМК-76»

Каглянчук
Василь Іванович

Генеральний директор ТДВ «ПМК-76».
Заслужений будівельник України.
Депутат Чернівецької міської ради 5-го скликання.

Нагороди:
медаль «За працю і звитягу»,
орден Святого рівнопостольського князя Володимира Великого ІІІ ступеня

Василь Іванович Каглянчук народився 5 січня 1958 р. Навчався у Чернівецькому держав­ному університеті ім. Ю. Федьковича. З 1979 р. працює в ПМК-76, з 1998 р. – гене­ральний директор.

Історія ТДВ «ПМК-76»

Історія компанії розпочалася у липні 1946 р., коли наказом тресту «Укрводбуд» Української РСР була створена «Чернівецька обласна гідромеліоративна контора».

Колектив ТДВ «ПМК-76» – це близько 500 висококласних фахівців різних професій, що дозволяє виконувати складні архітектурні будівельно-монтажні та оздоблювальні роботи в найкоротші терміни з високою якістю.

Колектив – це не просто слово, за ним – 65-річна робота різних поколінь будівель­ників, які своєю працею довели, що будівництво є однією з найважливіших галузей народного господарства, від якої залежить ефективність економічного розвитку, ста­більність держави. А ріст будівельної галузі неминуче викликає економічний ріст у країні і виникнення необхідних умов для розв’язання багатьох соціальних проблем, зокрема будівництво житла веде до покращення добробуту і рівня життя громадян України.

ПМК-76 є піонером в Україні з осушення відкритим дренажем заболочених і пере­зволожених земель. За свою історію підприємство стало провідною організацією в захід­ному регіоні з будівництва гідроспоруд, протиповеневих і протизсувних конструкцій, унікальних комплексних водозаборів Дністровського гідровузла.

За час існування ПМК-76 осушено 85 тис. м2 перезволожених земель, збудовано чотири водозабори для водопостачання міст і сіл, пробурено 1430 свердловин. Обладнано і закріплено 68 км берегів гірських річок Прут, Черемош, Сірет. Географія виробничої діяльності ПМК-76 не обмежується територією Чернівецької області. Колектив виконував роботи і при ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та землет­русу у Вірменії.

За свою 65-річну діяльність підприємство змінювало свій профіль тричі: від будів­ництва меліоративних систем до об’єктів інфраструктури та до будівництва великих житло­вих масивів.

Багатьох працівників ТДВ «ПМК-76» нагороджено орденами Трудової Слави ІІІ ступеня, Леніна, Дружби народів, орденом «Знак Пошани», а також державними відзнаками «Заслужений меліоратор України», «Заслужений будівельник України». За досягнення у будівництві підприємство було занесене до «Золотої книги української еліти».

За підсумками 2008 р. та 2010 р. ТДВ «ПМК-76» було визнано кращою будівельною компанією року в м. Чернівці.

На сьогоднішній день будівельна організація ставить перед собою цілі не тільки по отриманню прибутків, але й здешев­ленню кожного квадратного метра житла, яке має стати доступним для громадян України навіть у цей нелегкий час, який пере­живає наша держава. Для чого постійно підтримуються зв'язки і тісне спілкування з будівельниками України та подаються пропозиції щодо нормативних актів та законопректів у Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, які мають суттєво зменшити фінансовий тиск на будівельників, що дасть змогу знизити ціни на житло.

Характеристики компанії

Сьогодні ТДВ «ПМК-76» – це відома будівельна компанія, яка виконує будівельно-монтажні роботи різної складності: від зведення берегоукріплювальних споруд, будівництва об’єктів дорожньої інфраструктури, до зведення сучасних комфор­табельних житлових мікрорайонів і будівель культурно-соціального призначення.

Будівельна компанія ТДВ «ПМК-76» зробила свій внесок у розбудову м. Чернівці зведенням таких архітектурних споруд: торговий комплекс «Майдан», обласний центр зайнятості, торговий комплекс «Слон», великої кількості сучасних АЗС. Поряд із будівництвом нових об’єктів здійснено реконструкцію літнього театру в парку ім. Шевченка, реконструкцію СШ № 31 по вул. Дібровецькій, 5а, реконструкцію будівлі ЗОШ № 21 по вул. Руській, 178 під дитячий садок, реконструкцію вулиць з повним оновленням каналізаційних, водопровідних мереж та дорожного покриття вулиць Білоруської, Канівської, Шкільної, Нагірної, Гастело, а також м/р «Рогізна».

Та все ж основою діяльності ТДВ «ПМК-76» є будівництво житлових будинків та масивів. Адже житлове будівництво – це інвестиції, а саме житло – це капітал, надбання, що передається з покоління в покоління як частина багатства будь-якої країни. Приклад багатьох розвинутих країн свідчить, що вирішення житлової проблеми сприяє загальному соціально-економічному розвит­ку країни, що підкреслює стратегічну важливість сфери житлового будівництва. Таким чином, задоволення потреб людей в житлі є актуальною економічною та соціальною проблемою нашого суспільства.

Окрасою сучасних Чернівців стали будинки, зведені нами по вул. Героїв Майдану, 55, 110, 154, житловий комплекс «Мрія» по вул. Героїв Майдану, 160, а також житлові будинки по пр. Незалежності, 92 «Г», 92 «З», 116 «Б». Це – сучасні багатоповерхові житлові будинки із затишними, комфортабельними квартирами, в яких забезпечена просторова міцність та надійність висотних будівель, застосовані сучасні інженерні систем водопостачання, вентиляції та кондиціювання повітря, запроектована економічна енерго­зберігаюча система опалення багатоповерхових будинків із застосуванням індивідуальних опалювально-водогрійних котлів.

Оскільки попит на будівництво житла, яке зводить ТДВ «ПМК-76» постійно зростає, на даний час компанія займається реалізацією трьох будівельних проектів: будівництво житлового комплексу по вул. Героїв Майдану, 150; будівництво житло­вого комплексу по вул. Руській, 237; будівництво житлового будинку по пр. Незалежності, 116 «В». ТДВ «ПМК-76» має мету досягти забезпечення житлом жителів Буковини на рівні європейців, а саме – збільшити долю житла на одну особу з 20 м2 до 50 м2, що є нормою в Європейському Союзі.

Чернівці – унікальне місто в архітектурному плані. Воно абсолютно різностильове. Але головне – всі будівлі Чернівців допов­нюють одна одну, створюючи один неповторний архітектурний ансамбль.

Саме тому компанія вважає за велику честь продовження справи багатьох великих архітекторів і геніальних майстрів, які впродовж шести століть, завдяки своєму таланту і наполегливій праці, створили на березі Прута буковинську перлину європейсь­кого рівня – місто Чернівці, які красою і стилем нагадують Відень та Париж.