Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Жабський Григорій Тимофійович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

ТОВ «СБМУ «Підряд»

Жабський
Григорій Тимофійович

Директор ТОВ «СБМУ «Підряд». Заслужений будівельник України

Не мало, не багато – 18 років минуло з дати заснування підприємства «СБМУ «Підряд» у 1997 р. За цей досить тривалий проміжок часу підприємство змогло зарекомендувати себе як висококваліфіковане та гідне поваги, посісти чільне місце серед «гігантів» своєї галузі.

За ці роки було пройдено не простий шлях становлення підприємства, формування його колективу, внутрішньої та зовнішньої політики, обрання напряму діяльності. Зараз ми можемо побачити його з чистенькими доріжками, барвистими алеями троянд, блакит­них ялинок, туй серед змішувачів, з чистим, не запиленим повітрям, таким, що вселяє оптимізм та сповнює надією про те, що майбутнє дорожньої галузі ще попереду. Адже продукція, яку виготовляє СБМУ «Підряд», крокуючи в одну ногу з розвитком та впровадженням новітніх технологій її виготовлення, має дуже високу якість, що, до речі, підтверджено міжнародним сертифікатом якості. Для цього керівництво та колектив підприємства докладають усіх зусиль.

Працює атестована за всіма правилами лабораторія, укомплектована високо­кваліфікованим персоналом та всім необхідним обладнанням, яка постійно слідкує за тим, щоб продукція, яку віддають замовнику, була виготовлена та завантажена за всіма правилами та нормами. Крім цього, лабораторія здійснює контроль сировини та матеріа­лів для виготовлення асфальтобетону та бетону, що унеможливлює використання неякіс­них складових. А новітнє устаткування дає змогу запроваджувати експериментальні техноло­гії, застосовувати оптимальні варіанти раціонального використання сировини.

Потрібно звернути увагу також на те, що підприємство має три асфальтозмішувачі «Uniglobe 2000» – виробництва Ammann Німеччини та дві установки ДС-168 вироб­ництва «Кредмаш» Україна з автоматичним дозуванням матеріалів та комп’ютерним програмним забезпеченням рецептів та автоматичним дозуванням матеріалів, які дають можливість випуску продукції у кількості 450 т/год, має установку для виготовлення холодної асфальто­бетонної суміші, яка придатна для укладання в холодний період року та установку для виготовлення модифікованого нафтобітуму. Асфальтозмішувачі облад­нані накопичувачами з електропідігрівом, загальною ємністю 300 т, розчинно-бетонний вузол, який дає можливість випуску товарного бетону в кількості 80 м³/год та власний парк для його транспортування. Виробнича спроможність підприємства з виготовлення та відвантаження асфальтобетонної суміші за зміну складає від 3,2 тис. т до 3,6 тис. т, залежно від типу суміші. Підприємство виготовляє: великозернисті, дрібнозернисті, піщані (для верхніх, нижніх та підстильних шарів); литі асфальтобетонні суміші; щебенево-мастикові асфальтобетонні суміші; холодні асфальтобетонні суміші; мастику бітумно-полімерну; стрічки бітумно-полімерні та асфальтобетонні суміші на полімернафтобітумах для підвищення їх якості та довговічності, що відповідають вимогам нормативно-технічних документів.

Упродовж свого існування завод також тісно співпрацює і з кафедрою дорожньо-будівельних матеріалів і хімії Національного транспортного університету в м. Києві та ДерждорНДІ. Спільно з ДерждорНДІ і кафедрою НТУ на підприємстві освоєно та впрова­джено у виробництво нафтобітум дорожній модифікований новітніми полімерними домішками, які додаються для покращення фізико-­механічних властивостей асфальтобетону (адгезійні добавки: «Wetfix», «Адбіт»; полімерні добавки: «Елвалой», «Кратон», «Entira Bond», «Бутонал»; стабілізатор н/бітуму «Topcel»), а також освоєна технологія виготовлення щебеневомастичної полімер асфальтобетонної суміші і холодні асфальто­бетонні суміші. У 2006 р. вперше в Україні разом із швейцарської компанією «Aeschlimann International AG» проводилися розробки, а з 2007-2008 рр. – виготовлення асфальтобетонної суміші «Гусас­фальт» для влаштування дорожнього полотна на мостових шляхопроводах м. Києва, таких як Подільсь­кий мостовий перехід, Гаванський мостовий перехід, на Поштовій площі.

На якість виготовлення асфальтобетону також впливає і постійне вдосконалення та впровадження найсучаснішого обладнання на асфальтозмішувачах, адже СБМУ «Підряд» тісно співпрацює з такими виробниками асфаль­тозмішувальних установок, як ПАТ «Кредмаш» й заводом Ammann. Крім усього іншого, СБМУ «Підряд» має власну кваліфіковану дорожню дільницю, яка виконує роботи з лінійного будівництва та капітального ремонту автострад, доріг, вулиць, під’їздів. А також володіє власним автопарком для транспортування готової продукції. У його розпорядженні дорожньо-будівельний підрозділ, оснащений спеціалізованою технікою та укомплектований штатом високваліфікованих фахівців-шляхобудівників.

Підприємство СБМУ «Підряд» з успіхом виконувало дорожні роботи по реконструкції, будівництву та капітальному ремонту доріг, вулиць та автомагістралей у м. Києві (вулиці Хрещатик, Червоноармійська, Володимирівська, Б. Хмельницького, Велика Житомирська, Артема, Набережно-Рибальська, Набережно-Хрещатицька, С. Струтинського, Електриків, Жилянська, Богатирська, Кіровоградська, Героїв Севастополя, Маршала Тимошенка, Саксаганського, проспекти 50-річчя Жовтня, Московський, Паладіна, Столичне шосе, бульвари Лепсе, Чоколівський, Брест-Литовське шосе, Московська площа, а також мостові шляхопроводи м. Києва, реконструкції на Столичному шосе та інші), а також, зокрема, й по Києво-Святошинському району.

Керівником підприємства незмінно залишається Григорій Тимофійович Жабський. Людина досвідчена та висококваліфікована, що визнано неодноразово Подяками Київського міського голови за вагомий особистий внесок у розбудову м. Києва, за вагомий внесок у розбудову та всебічний розвиток Київщини, дипломами Лауреата громадської акції «Ділова Київщина», Лауреата загально­українського рейтингу професійних досягнень «Лідер України» та інші.

Григорій Тимофійович носить почесне звання «Заслужений будівельник України».

Директором підприємства проводиться виважена політика взаємовідносин підприємства з районною державною адміністрацією та районною радою, підприємствами всіх форм власності, розташованих на території м. Києва, Київської області та Києво-Святошинського району, політичними партіями, громадськими організаціями та релігійними громадами.

Григорій Тимофійович Жабський уважний до запитів працівників підприємства, розуміє їхні проблеми та надає необхідну допомогу. Пріоритетом у його роботі є інтереси громади та їх добробут.