Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Грушко Галина Євгенівна

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму

Грушко
Галина Євгенівна

Директор
Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України

46006, м. Тернопіль,
вул. Замонастирська, 26
тел./факс: (0352) 524 055
tvpu_spt@ukr.net, www.tvpu.com.ua

Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму – сучасний навчальний заклад, який надає освітні послуги з підготовки фахівців для легкої промисловості, туризму, сфери послуг та будівельної галузі.

З року в рік зростає авторитет закладу як флагмана освіти і лідера у підготовці робітни­чих кадрів, які є конкурентоспроможними й успішними на ринку праці регіону.

З 2011 р. навчальний заклад очолює Галина Євгенівна Грушко – неординарна, творча особистість, невтомлений ентузіазм на освітянській ниві.

Директор – справжній лідер із сучасним баченням перспектив розвитку професійної освіти, цілісна особистість. Вміє знаходити оптимальні варіанти вирішення проблем, а це неодмінна риса керівника колективу сучасного рівня.

За період її роботи на посаді директора училища значно покращилась якість і ефектив­ність підготовки майбутніх робітників, зросла кількість учасників та переможців учнівських олімпіад з базових загальноосвітніх предметів, конкурсів професійної майстер­ності серед учнів та педагогічних працівників.

Професійно-практична підготовка в училищі здійснюється з 14 ліцензованих профе­сій, сім з яких інтегровані, що розширює можливості випускників під час працевлаштуван­ня.

Підготовка кваліфікованих робітників проводиться за ступеневим принципом, як результат – присвоєння учням робітничих розрядів високої кваліфікації.

Виробниче навчання в училищі проводиться в умовах, максимально наближених до умов виробництва.

Налагоджено соціальне партнерство з підприємствами-замовниками кадрів, де учні мають змогу проходити виробничу практику, а згодом працевлаштуватись, що, безпереч­но, є запорукою успішної діяльності училища.

Свято першого дзвоника
Конкурс читців поезії Т. Шевченка «Шануймо слово Кобзаря» (до 200-річчя Т.Г. Шевченка)

Сьогодні навчальний заклад пишається багатим суцвіттям педагогів-викладачів, майстрів виробничого навчання, вихователів, які дають міцні знання та професійні вміння своїм вихованцям, виховували і сьогодні продовжують виховувати робітничу еліту країни.

Навчальний заклад пишається своїми випускниками, багато з яких стали яскравими особистостями.

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ за професією «Секретар керівника (організації, підприємства, установи)»
Тетяна Костишин – переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Агент з організації туризму»