Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Гаврон Іван Олексійович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Гаврон Іван Олексійович

Гаврон
Іван Олексійович

Директор
ТОВ «АМІДА РЕЗОРТ ЕНД ЕНТЕРТЕЙМЕНТ ЛТД».

Почесні звання та нагороди: «Керівник року-2014», медаль «За заслуги та досягнення», орден «Зірка слави, економіка України»
Слідами публікацій в ЗМІ:

«Кажуть, Різдво у горах годі з чимось порівняти, тому багато українців їдуть святкувати саме в українські Карпати. Ексклюзивну можливість грандіозно провести час й взяти участь у зимовому фестивалі «Winter Romantik Fest», органі­затором якого є Іван Гаврон, – дарує Яремче. Фестиваль – це тепла подія холодної зими і унікальна можливість незабутньо провести казкове Різдво! Бо хіба не цікаво до чарівливих горизонтів додати ще й зіркові змагання на гірських спусках, колядки у виконанні народних колективів і улюблені хіти від відомих артистів?! Організатор фестивалю «Winter Romantik Fest» Іван Гаврон впевнений, що сьогодні, як ніколи потрібно цінувати та популяризувати національні традиції та обряди, а також нашу неперевершену музику, кухню та моду. Тому всім гостям фестивалю він пропонує прибути у вбранні, прикрашеному українськими орнамен­тами або елементами державної символіки та взяти участь у конкурсах на «Кращі гуцульські вареники» та «Краща кутя Святвечора». А також навчитися майструвати дідух – сімейний оберіг, популярний у наших предків.

Отож, якщо Ви захочете зануритися в стародавні часи, відчути себе справжніми гуцулами, посмажити ковбаски на грилі, похвалившися своїми кулінарними уміннями, а ще позмагатися у спортивних, інтелектуальних іграх та кон­курсах, то приїжджайте у Яремче на «Зимовий романтик фест». Організатор свята Іван Гаврон обіцяє: буде весело, цікаво й незабутньо дорослим і дітям. «Вертеп» із справж­німи гуцульськими колядниками вселить дух справжнього Різдва у кожного гостя!»

(«Галичина»)

«Основною метою для себе Іван Гаврон ставить підняття рівня життя мешканців Прикарпаття, істотне та постійне покращення його якісних показників у всіх сферах. В’їжджаючи в Яремче, спостережливі люди, напевно, помітили над дорогою новенький банер «Вас вітає місто-курорт Яремче». Встановлення банеру є першим кроком у реалізації проекту з глобальної популяризації курортного краю Яремчанщини, автором якого є Іван Гаврон. Це з його ініціативи розпочато роботу із пошуку ділянки для будівництва туристично-інформаційного центру (ТІЦ). Банер у перспективі повинен трансформуватися у світлову вивіску. Вже затверджено земельну ділянку для будівництва ТІЦу та вирішено ряд питань із функціонуванням майбутнього об’єкту. Іван Гаврон мріє, щоб в Яремчі був типовий європейсь­кий інформаційний Центр, який він бачив у Альпах. І запевняє: цю мрію він реалізує вже найближ­чим часом».

(«Яремчанський вісник»)

«Підприємець Іван Гаврон нещодавно подарував армії позашляховик Mitsubishi Pajero, завантажену харчами для бійців автівку перегнали в зону бойових дій волонтери Зеновій Сосяк і Тарас Ковалик. Автомобіль доставили до Лисичанська, де передали у розпорядження мінометників 4-го механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади».

(«Репортер»)