Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Володимир Бизов

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Володимир Бизов

Володимир Бизов

Художник.
Член Національної спілки художників України.
Учасник Всеукраїнських та Міжнародних виставок

Важко сказати, де починається Бизов-скульптор або Бизов-художник. Його інтер’єрні речі не лише «звучать» із оточенням, вони змінюють його, надаючи йому глибоку змістовність у постійній композиційній недомовленості та здатності домислити її самостійно. На згадку приходить вираз «цивілізація соснової голки», з умінням осягти красу однієї єдиної хвоїнки замість того, щоб охопити поглядом увесь ліс. Більш того, скульптурні камені пана Володимира обирають і енергетично змістовного господаря, здатного «розшифрувати» генетичний код «Мінотавра» або життєдайні сплески механізмів «Машини часу». Зовнішнє не суттєво, головне всередині, шукай справжню красу. Відкритого майстром дивного кам’яного «Ярилу» можна споглядати годинами, кожного разу знаходячи нову позу, вираз, зморшку, настрій на обличчі каменю, немов у знамен­ному саду П’ятнадцяти каменів монастиря Ргандзи в Кіото, де залишається вічна загадка єдиного прихованого в незбагненності світу.

Можливо тому, що сама сутність каміння в оформленні японського саду, в застиглій митті гіперреалістичних полотняних сюжетах майстра, в мінливих і незбагненних очах кам’яних фігур, витесаних природою залишається вічною загадкою для розуміння цивілізацією, не дозволяючи поставити останню крапку...

Сад каменів – це мікрокосмос, відзеркалюючий макрокосмос – Всесвіт. Він дає можливість відчути закони світової гармонії. І в цьому сенсі справжній сад каменів подібний будь-якому твору високого мистецтва.

Олена Невойса