Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Будяк Віктор Васильович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Будяк Віктор Васильович

З дружиною Тетяною
Будяк
Віктор Васильович

Директор
ПП «Станіслав-монтаж».
Дипломант Всеукраїнської програми «Золотий фонд нації»
Nlu7434.jpg
Nlu7435.jpg

Віктор Васильович Будяк народився у робітничій сім'ї у с. Серебрія Могилів-Подільського району Вінницької області, де ріс, навчався в середній школі та здобув знання від гарних учителів, а розум – від рідних батьків.

У 1972 р. трагічно загинув батько, тож буденна сільська праця лягла на плечі юнака. Проте він всіляко намагався допомагати матері, щоб вона відчувала в ньому підтримку та опору. Після закінчення школи вступив до Могилів-Подільського монтажного технікуму, який закінчив у 1977 р., здобувши спеціальність «Монтаж і ремонт промислового обладнання, трубопроводів і метало­конструкцій». Трудову діяльність розпочав монтажником в Івано-Франківському спеціалізованому управлінні № 63.

У 1977 р. був призваний до лав Радянської армії, служба в якій дала Віктору Васильовичу наполегливість, витривалість та мужність, а сержантська школа загартувала характер. Відслуживши, він знову повернувся в СУ-63, де став працювати майстром.

Невдовзі Віктор одружився зі своєю односельчанкою Танею. Син В'ячеслав і дочка Наталія – то їхні гордість і надія. Віктор Васильович завжди приділяв багато уваги дітям і намагався передати їм у спадок споконвічні християнські цінності, справжні людські якості – доброту, повагу до людей, відповідальність у вчинках та любов до всього земного. Працюючи майстром, а потім виконробом на різних будівельних об'єктах Івано-Франківської та Львівської областей, проявив себе принциповим, чуйним та справед­ливим керівником. Звідси – людське визнання та шана.

Згодом почались роки перебудови: спочатку було піднесення, а потім занепад, невыплата заробітної плати, а згодом і банкрутство підприємства. Відчуваючи свої сили та підтримку робітників, Віктор Васильович у 1999 р. заснував Івано-Франківське приватне підприємство «Станіслав-монтаж». Важка та невтомна праця, набутий досвід та девіз «Якість – наше майбутнє» дали поштовх до нових звершень, збудованих об'єктів. Високоякісні знання та самовіддана праця колективу ПП «Станіслав-монтаж» завжди задовольняли найвибагливішого замовника. Підлеглі визнають Віктора Васильовича як фахівця високої категорії, він задає тон у колективі, на нього рівняються.

Приватне підприємство «Станіслав-монтаж» засновано 10 вересня 1999 р. на теренах потужної монтажної організації СУ-63. Очолює підприємство досвідчений тоді виконроб, а тепер директор Віктор Васильович Будяк. Має досвідчених ІТП і робітників, ліцензію на монтаж технологічного обладнання, металоконструкцій та трубопроводів у галузях хімічної та нафтопереробної промисловості, підприємств будівельної індустрії.

Про діяльність ПП «Станіслав-монтаж» свідчать такі виконані роботи:

- для ПАТ «Івано-Франківськцемент» виконано монтаж технологічного обладнання цеху вуглефікації, цеху сухих сумішей, лінії з випуску тротуарної плитки, ремонт підкранових шляхів та інших металоконструкцій, монтаж технологічного обладнання ліній з виготовлення безазбестового шиферу, монтаж обладнання цеху з виготовлення цементу сухим способом;

- монтаж технологічної лінії виробництва тафтингового покриття ТОВ «СИНТЕЛОН УА»;

- монтаж технологічної лінії виробництва шпалер ТОВ «Синтра»;

- монтаж фінської лінії з випуску сучасних залізобетонних плит на ВАТ «Залізобетон»;

- монтаж технологічного обладнання для ТОВ «ШРЕДЕР» м. Тернопіль;

- монтаж технологічного обладнання цехів хімічної, деревообробної, спиртової та будівельної промисловості;

- виконував капітальні ремонти нафтопереробного обладнання ТОВ «Карпат­нафтохім».

На сьогодні ПП «Станіслав-монтаж» – це успішне українське підприємство, що динамічно розвивається.

У цей тривожний для України час за ініціативи В.В. Будяка ПП «СТАНІСЛАВ-МОНТАЖ» надає посильну матеріальну та фінансову допомогу українському війську для покращення матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил України.