Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Бондаренко Юрій Миколайович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до: навігація, пошук

ТОВ «Науково-технічна компанія Енпаселектро»

Бондаренко
Юрій
Миколайович

Заслужений енергетик України.
Академік Академії технологічних наук України.
Академік Української академії наук.
Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2005 р.).
Генеральний директор ТОВ «Науково-технічна компанія Енпаселектро».
Генеральний директор Консорціуму «Науково-виробниче об’єднання «Укргідроенергобуд».
Перший віце-президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Укргідроенерго».
Віце-президент Українського національного комітету Міжнародної ради з великих електроенергетичних систем (CIGRE).
Член IEEE.
Член Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України (2014 р.)
Nlu7426.jpg

У 1990 р. з ініціативи Національ­ного диспетчерського центру України (зараз – Національна енергетична компанія «Укренерго»), Інституту електродинаміки Національної ака­демії наук України та українських електротехнічних підприємств була створена Українська енергетична нау­ково-промислова асоціація «ЕНПАС», діяльність якої сприяла консолідації наукового, інженерного та технічного потенціалу організацій і підприємств в енергетичній галузі України.

14 лютого 1994 р. було створено ЗАТ «Акціонерна компанія «Енпаселектро», що стало правонаступником Асоціації «ЕНПАС». У липні 2010 р. ЗАТ «Акціонерна ком­па­нія «Енпаселектро» була переформована у ТОВ «Науково-технічна компанія Енпаселектро».

На сьогодні ТОВ «Науково-технічна компанія Енпаселектро» – це універсальна проект­но і монтажно-налагоджувальна організація, яка 20 років активно працює на енергетич­ному ринку України та за кордоном.

НТК «Енпаселектро» надає комплекс послуг з проектування, поставки, виробництва, налагодження та модернізації електроенергетичного обладнання, удосконалення режи­мів роботи електростанцій, підстанцій і промислових підприємств на базі сучасних тех­­нологій – мікропроцесорних пристроїв електричного захисту і автоматики, систем конт­ролю та управління, приладів і систем діагностики та моніторингу, засобів зв'язку, сер­вісного обслуговування обладнання, навчання персоналу електроенергетичних об'єктів.

Фахівці НТК «Енпаселектро» пройшли курс навчання у зарубіжних фірмах-вироб­­никах сучасного електротехнічного обладнання ALSTOM, ABB, SIEMENS, Hydro-Quebec і сертифіковані на право виконання монтажних і пусконалагоджувальних робіт.

НТК «Енпаселектро» підтримує партнерські відносини з енергетичними компаніями України, проектними інститутами, монтажно-налагоджувальними організаціями, заводами-­виробниками обладнання, з іноземними енергетичними та електротех­нічними компаніями.

НТК «Енпаселектро» – ініціатор створення в Україні Національного комітету Міжнародної Ради з великих електроенергетичних систем (CIGRE) і на сьогодні є колектив­ним членом громадської організації «Асоціація «СІГРЕ-Україна», членом Консорціуму «Науково-виробниче об’єднання «Укргідроенергобуд», членом Всеукраїнської громадсь­кої організації «Асоціація «Укргідроенерго».

За 20 років роботи в енергетиці «Науково-технічна компанія Енпаселектро» виконала роботи з реконструкції систем захисту, управління, контролю та діагностики більше, ніж на 55 енергоблоках гідроенергостанцій ПАТ «Укргідроенерго», пусконалагоджувальні роботи гідроагрегатів № 1 та № 2 Ташлицької ГАЕС, унікальні пуски гідроагрегатів № 1 та № 2 Дністровської гідроакумулюючої станції, здійснено впровадження нових технологій на ПС 110-330 кВ, 750 кВ ДП «НЕК «Укренерго», обленерго України та за кордоном.

Nlu7427.jpg Nlu7428.jpg Nlu7429.jpg