Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Болгов Ілля Вадимович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Типографія від «А» до «Я»

Болгов Ілля Вадимович

Громадський діяч.
Співвласник типографії від «А» до «Я».
Віце-президент компанії «Український видавничий комплекс».
Член Національної спілки журналістів України.
Член Української конфедерації журналістів

Типографія від «А» до «Я» пропонує повний комплекс послуг з додрукарської підготовки оригінал-макетів, включаючи фотозйомку, дизайн, макетування, корекцію, верстку, редакторсь­кі та коректорські послуги, а також розробку макету друкованої продукції з нуля, або внесення коректив в уже існуючий файл.

У роботі друкарня використовує тільки ліцензійне програмне забезпечення Adobe, CoralDraw та ін.

Типографія від «А» до «Я» має сертифікат відповідності ліцензійним вимогам компанії Adobe. Дизайнери регулярно проходять тренінги та майстер-класи по роботі з професійним поліграфічним софтом.

Готові оригінал-макети приймаються на всіх типах носіїв, а також за двома виділеними оптоволоконними каналами. Всі отримані матеріали проходять дві стадії контролю: препрес інженером і оператором CTP (computer to plate). Використання друкарнею тільки ліцензій­ного програмного забезпечення дозволяє досягти коректного прогнозованого результату.

Вивід пластин здійснюється на двох сучасних термальних CTP SCREEN 8800 і HEIDELBERG TOPSETTER 8600. Формати пристроїв дозволяють виводити якісні пластини від А3 (450х370 мм) до B1 (1160х940 мм) форматів. Швидкість виведення – до 30 пластин форма­том B1 за годину. Дозвіл – до 2540 dpi. Лініатура – до 240 lpi. Застосування термальної технології виготовлення друкарських форм, а також використання тільки високо­якісних матеріалів дозволяють досягти стабільно високої якості кінцевої продукції.

Парк друкарського обладнання включає в себе дві офсетні друкарські машини Heidelberg SM-102 і новітню Heidelberg CD-102.

Максимальний формат друку – B1 (72x104 см).

Heidelberg SM-102 володіє опцією друку з переворотом аркуша. За один прогін можна отримати готовий надрукований лист 4 + 0 (повноколір) або 2 + 2 (друк двох фарб з одного боку і двох фарб з іншого). Технологія друку 2 + 2 за один прогін широко застосовує­ться під час друку щоденників, книг та іншої поліграфічної продукції. Heidelberg CD-102 володіє всіма новітніми світовими розробками офсетного друку. Повністю автоматизована друкарська машина, інноваційна система проведення листа, темперування барвистого апарату, система Vario, PresetPlus приймання та самонаклад дозволяють виробляти швидке переналагодження з тиражу на тираж і виняткову якість друку на різних матеріалах.

Спектр задрукованих паперів від крейдованих і офсетних 50 гр/м кв. до картонону 400 гр/м кв.Також є можливість друку по невсмоктуючих матеріалах (синтетичні папір та пластик).Типографія від «А» до «Я» багато років є партнером компанії Heidelberg – світо­вого лідера з виробництва офсетних друкарських машин. Німецьке обладнання Heidelberg дозволяє друкувати високоякісну продукцію, яка відповідає найвищим світовим стандар­там.

Адреса: 02660, г. Киев, ул. Колекторна, 38/40
E-mail: zakaz@fromatoz.kiev.ua
тел. +38(044) 562-4142, (044) 563-1804, (044) 562-2851, (044) 562-3741.