Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Ганзел Владислав Йосипович

Матеріал з Who is Wiki
Версія від 15:11, 24 червня 2016, створена Maxim (обговорення | внесок)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

«...Живу, захоплюючись тим, що створене для нас Всевишнім, люблю довколишній світ, намагаюсь відтворити свої почуття в творчості, прагну залишити хороший слід за собою...»

Ганзел
Владислав Йосипович
Разом із синами Андрієм та Денисом

Головний архітектор ПП «ДАБ Проект».
Голова Закарпатської організації Національної спілки архітекторів України.
Заступник голови Спілки професійних художників Закарпаття. Заступник голови Товариства словацьких митців Закарпаття

Владислав Йосипович Ганзел народився 14 червня 1947 р. Закінчив у 1972 р. архітектурний факультет Київського дер­жавного художнього інституту.

Заснував приватне підприємство «ДАБ Проект», в якому згуртував досвід­чених проектантів, колег та інженерів суміжних професій.

Денис Вла­дис­лавович Ганзел, старший син В.Й. Ганзела, (1973 р.н.), – головний архітектор м. Чоп. Навчався на архі­тектурному факультеті Львівського політехнічного інституту, закінчив факультет міського будівництва та господарства Ужгородського національного університету. Досвіду проектних робіт набув під керівництвом батька у ДПІ «Закарпатдіпромісто». Співавтор розробки генплану м. Чоп, ряду індивідуальних житлових будинків, реконструкцій громадських споруд, а також співавтор проекту пам'ятника чорнобильцям у м. Чоп.

Андрій Владисла­вович Ганзел, молодший син В.Й. Ганзела, (1980 р.н.), – економіст. Закінчив у 2001 р. економічний факуль­тет Ужгородсь­кого національного університету. Працював у бан­ківській сфері вісім років, досягнувши посади заступника директора філії банку. Сьогодні зай­мається проектуванням та будівництвом об'єктів зеленої енергетики.

Все своє свідоме життя Владислав Йоси­пович Ганзел займається творчою діяльністю, в тому числі в архітек­турній та художній галузі.

З його ім'ям за останні 40 років пов'язано багато цікавих архі­тектурних розробок у м. Ужгород та у всьому Закарпатті, біль­шість яких реалізовано. Завдяки йому, як автору проектів, реалізовано реконструкцію центральної частини міст Іршава, Перечин та багатьох населених пунктів Закарпаття з адміністративно-громадськими спорудами та житловою забудовою. Втілюються планувальні розробки та коригування населених місць районів області.

Владислава Йосиповича часто запрошують для участі у комісіях, де потрібні його професійні навички та великий досвід. Був переможцем та призером багатьох конкурсів на кращий проект та реалізовану будівлю.

Нагороджений відзнакою Ужгородського міськвиконкому «Кращий архітектор міста 2001 року», переможець конкурсу на встановлення Монумента Соборності України у м. Ужгород.

Член містобудівних рад м. Ужгород, м. Чоп, а також місто­будівних рад при Ужгородській РДА та при Закарпатській ОДА.

З 1979 р. – член Національної спілки архітекторів України, з 2000 р. – голова Закарпатської організації Національної спілки архітекторів України.

В.Й. Ганзел зростав у творчому середовищі, серед багатьох вихованців заслуженого вчителя України Золтана Степановича Баконія – людини, яка посіяла в душі своїх вихованців те зерно прекрасного і вічного, що вдячно родить і сьогодні.

Владислав Йосипович прекрасно володіє технікою акварелі, пастелі та комбінованими засобами образотворчого мистецтва.

Владислав Йосипович Ганзел – учасник багатьох обласних пленерів і виставок. Наставник молодих художників та архітекторів.