Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Боднарчук Дмитро Юрійович

Тлумацький коледж Львівського національного аграрного університету

Народився у с. Чернятин Городенківсь­кого району Івано-Франківської області. У 1973 р. вступив на навчання до Чернівецького державного університету, який закінчив у 1978 р. і отримав диплом викладача фізики. З серпня 1977 р. по серпень 1981 р. працював вчителем фізики Делівської середньої школи Тлумацького району Івано-Франківської області. З серпня 1981 р. по липень 1985 р. займав посаду директора Кутищенської восьмирічної школи Тлумаць­кого райо­ну Івано-Франківської області. У 1985-2013 рр. працював начальником відділу освіти Тлумацької районної державної адміністрації.

Боднарчук
Дмитро Юрійович

Директор
Тлумацького коледжу Львівського національного аграрного університету.
Відмінник освіти України.
2002-2006 рр. – депутат Івано-Франківської обласної ради.
З 2006 р. – депутат Тлумацької районної ради.
З вересня 2008 р. – член Івано-Франківської обласної організації Єдиного Центру.
Голова Тлумацької районної організації Єдиного Центру
Nlu7362.jpg
Nlu7363.jpg
Nlu7364.jpg
Nlu7365.jpg
Nlu7366.jpg
Nlu7367.jpg

Історія Тлумацького коледжу ЛНАУ починається з 1949 р. – від часу заснування Богородчансь­кої однорічної сільськогосподарської школи рахів­ничих кадрів, яка впродовж 1949-1956 рр. під­готувала 980 бухгалтерів і рахівників. У 1956 р. на базі цієї школи створено Богородчанський сільсько­господарський технікум бухгалтерського обліку. 5 березня 1963 р. наказом Міністерства сільсь­кого господарства УРСР технікум переведено до м. Тлумач і перейменовано у Тлумацький сільсько­господарський технікум бухгалтерського обліку. Датою заснування вишу вважають 5 квітня 1963 р., коли тут розпочалося навчання. У 1964 р. на базі технікуму було відкрито заочне відділення.

У 2006 р. освітній заклад перейменовано в Тлумацький технікум Львівського держав­ного університету, в 2007-2008 рр. – у Тлумацький коледж Львівського державного аграрного університету, з 2008 р. – Тлумацький коледж Львівського національного аграрного університету.

Підготовка спеціалістів проходить у трьох навчальних корпусах загальною площею 9359 м2, де обладнано 31 навчальний кабінет, два комп’ютерні класи, наближену до вироб­ництва навчальну бухгалтерію. До послуг студентів бібліотека із 50-тисячним фондом навчальної й художньої літератури та читальною залою, студентська їдальня та п’ятиповерховий гуртожиток на 220 ліжко-місць. У коледжі створено сучасні лабораторії, кабінети, укладено договори про співпрацю із 28 провідними госпо­дарствами області різних форм власності.

Сьогодні у коледжі навчається 350 юнаків та дівчат. За роки діяльності підготовлено понад 10 тис. бухгалтерів, 475 комерсантів аграрного сектору економіки України.

Сучасні студенти посідають призові місця на всеукраїнських й обласних предметних олімпіадах для студентів навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації; вони є актив­ними учасниками міжнародних та всеукраїнських конференцій (зокрема З. Дубровська, І. Крижанівська, Г. Дуда, В. Білас, Б. Гуцуляк).

Аматорські колективи коледжу беруть участь у регіональних мистецьких фести­валях та конкурсах. Учасниками Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі» були О. Присяжнюк, фольклорно-етнографічний гурт, ансамбль народного танцю «Дністрова течія», вокальний колектив «Юність», Л. Ветощук. Солісти, вокальний ансам­бль і танцювальний колектив «Ілюзія» відзначені дипломами. Щороку студенти вишу стають призерами обласних конкурсів: зокрема, у номінації «Авторський вірш» З. Дубровська посіла І місце, Б. Ткачук – ІІ місце, О. Присяжнюк – ІІІ місце у номінації «Поезія» й І місце за сценічну майстерність та змістовність постановки.

Така цілеспрямована і системна навчально-виховна робота дає можливість не лише готувати висококваліфікованих спеціалістів, а й виховувати патріотів, здатних берегти культуру і духовні цінності українського народу.