Україна - нова епоха. Золотий фонд нації/Білик Мирослав Степанович

Матеріал з Who is Wiki
Перейти до навігації Перейти до пошуку

ПрАТ «Архітектурно-будівельна науково-проектно-виробнича Корпорація «Терно-КОРС»

Білик
Мирослав
Степанович

Голова наглядової ради ПрАТ «Архітектурно-будівельна науково-проектно-виробнича Корпорація «Терно-КОРС»,
керівник Територіальних відділень і дійсний член Української Академії архітектури та Академії будівництва України

Науково-професійний потенціал академіка М.С. Білика за період його творчої діяльності на теренах Закавказзя, Росії та України складається з понад 200 наукових праць і публікацій, десятка вельми солідних книжок та монографій, низки науково-технічних досягнень, понад 100 проектних розробок, ціла низка з яких реалізовані, — це доробок як мінімум двох поколінь інтенсивної праці.

Високий професіоналізм та активна громадянська позиція заслуженого архітектора України, кандидата архітектури, с.в.с. доктора архітектури М.С. Білика засвідчує ціла низка професійних, державних, світських і церковних нагород та відзнак, таких як Диплом І ступеня Спілки архітекторів України (1988 р.); Грамота Кабінету Міністрів України, Подяка Прем'єр-міністра України (2000 р.); Почесна Грамота Правління Українського фонду миру (2000 р.); Диплом І ступеня Держбуду України (2000 р.); лауреат національного проекту «Золота книга Української еліти» (2001 р.); лауреат міжнародної нагороди «Керівник XXI століття» (2001 р.); орден лицарської доблесті Архистратига Михаїла (2001 р.); лауреат міжнародної нагороди «Сеntгу Іnternational Qualitу Еrа» (2002 р.); медаль «За громадянську мужність» (2002 р.); Почесна грамота Держбуду України (2003 р.); орден «Святий князь Володимир» (2003 р.); грамота та нагрудний знак Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» (2003 р.); Міжнародна премія «Золотий меркурій» — Асамблея ділових, наукових і творчих кіл України та «Europe Вusness assembly» (м. Оксворд, Англія, 2004 р.); диплом міжнародних інтернет-проектів «Золота Еліта України» (2005 р.); орден Св. Юрія Побідоносця (2007 р.); орден Св. Миколая Чудотворця (2008 р.); орден «Почесний хрест» (2010 р.), відзнака «Почесний працівник будівництва та архітектури» (2008 р.), лауреат премії ім. академіка М.С. Буднікова (2013 р.) та інші. Окрім цього, М.С. Білик із 1995 р. і впродовж п’яти скликань являється депутатом Тернопільської обласної та районної рад чотирьох скликань, а в 1996-1999 рр. обіймав посаду першого заступника голови Тернопільської обласної ради.

Витоки створення корпорації «Терно-КОРС» беруть свій початок ще у 1944 р., як «Тернопільський облпроект», а в подальшому — інститут «Діпроцивільпромбуд», з одного боку, а у вересні 1989 р. було створено Архітектурно-будівельне об'єднання «КОРС» у містах Львів та Луцьку — з другого боку, які 1 вересня 1995 р. були об'єднані М.С. Біликом в одну Архітектурно-будівельну науково-проектно-виробничу Корпорацію по комплексній організації та регенерації середовища «Терно-КОРС», яка є базовою інституцією Української Академії архітектури та Академії будівництва України в регіоні.

У 2006 р. Корпорація «Терно-КОРС» отримала міжнародний сертифікат якості EN ISO 9001-2000, тому політика якості стає одним із приоритетів у діяльності всіх корпоративних структур.

Корпорація «Терно-КОРС» — багатопрофільна організація, яка високопрофесійно виконує замовлення на всі науково-проектно-вишукувальні та ремонтно-будівельні роботи; будівництво та реконструкцію об'єктів промислового, торгово-розважального та житлово-цивільного призначення; буріння свердловин, виробництво будматеріалів і т.ін.

Своїм девізом і життєвим кредо Мирослав Степанович Білик обрав відомий вислів «Feci guod potui, faciant meliora potentes!» (Я зробив усе, що зумів, хто зможе краще — нехай спробує) — так говорили римські консули, завершуючи свій звіт у сенаті.